Mikrowieża Gamma do małych pomieszczeń.

Firma Manta S.A., największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD wprowadza do sprzedaży mikrowieżę Manta MMS001 Gamma.

Mikrowieża Manta MMS001 Gamma to nowoczesny i elegancki zestaw Audio 2.0., które charakteryzuje się doskonałym brzmieniem. Urządzenie umożliwia odtwarzanie muzyki z płyt audio CD-R/RW oraz plików MP3 lub WMA z pamięci przenośnych USB. Gamma posiada wbudowane radio FM. Dwa 5-watowe głośniki zapewniają wyjątkowo czyste i wyraźne brzmienie odtwarzanej muzyki. Złącze USB oraz wejście Aux-in pozwalają na podłączenie zewnętrznych nośników i urządzeń mobilnych z plikami dźwiękowymi, dzięki czemu możemy słuchać swoich ulubionych utworów. Dzięki dołączonemu w zestawie pilotowi obsługa MMS001 jest bardzo prosta i intuicyjna.

Manta MMS001 Gamma to idealne, kompaktowe rozwiązanie dla małych pomieszczeń, w których nie ma dodatkowego miejsca na sprzęt audio. Poza małymi gabarytami, to co wyróżnia ten model, to elegancka czarna obudowa w kształcie kostek, która doskonale wkomponuje się w nowoczesną przestrzeń pokoju nastolatka. Urządzenie jest zgodne z normą ERP 2, która zapewnia minimalne zużycie prądu w trybie czuwania.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 249 PLN

Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/mms001

Specyfikacja techniczna Manta MMS001 Gamma:

Moc głośników:               2 x 5W

Zasilanie: AC 110-240 ~ 50/60 Hz

Bluetooth: Nie

Gniazdo USB: TAK

Radio FM: Tak

Radio AM: NIE

Odtwarzanie CD: TAK

Odtwarzanie MP3: MP3/WMA

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz (±3 dB)

Zniekształcenia: ≤60 dB (1kHz)

Gniazda wejściowe/wyjściowe: AUX IN / słuchawki

Dynamika: ≥70 dB (1kHz)

Liczba głośników: 2

Wymiary (SxWxG): Urządzenie: wys.14,2cm x szer. 14,9cm x głęb. 23,5cm; wymiary głośników: wys.14cm x szer. 14,4cm x głęb. 12,7cm

Źródło: Informacja prasowa