Memento – ergonomiczne nowości Case Logic dla fotografów i użytkowników kamer sportowych

W ofercie firmy Case Logic pojawiła się nowa seria toreb na sprzęt foto, przeznaczonych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fotografów – Memento. W jej skład wchodzą futerały na kamery sportowe, torby na aparaty DSLR oraz kompakty, a także ergonomiczne torby na aparaty systemowe (bezlusterkowce) oraz tzw. megazoomy. Wszystkie nowości zaprojektowano tak, by były maksymalnie wygodne w codziennym użytkowaniu i zapewniały wysoki poziom bezpieczeństwa przenoszonego sprzętu.

Dla użytkowników GoPro oraz innych kamer sportowych przeznaczone są futerały Action Cam Organizer Case oraz Action Cam Organizer Case Plus – oba mogą pomieścić po dwie kamery oraz akcesoria do nich (elastyczne przegrody wewnętrzne ułatwiają zachowanie porządku i zapewniają wygodny dostęp do zawartości futerału). Model Action Cam Organizer Case Plus dodatkowo wyposażony jest w specjalną przegrodę na okablowanie, karty SD, instrukcje i inne przedmioty.

Memento Compact SystemHigh Zoom Camera Case_Inside

Posiadaczy aparatów DSLR powinny zainteresować dwie nowości z rodziny Case Logic Memento: torba na ramię Compact DSLR oraz kabura Compact DSLR Holster. Obydwie pomieszczą podstawowy zestaw sprzętu i mają miękko wyściełane ścianki, zapewniające bezpieczeństwo aparatom oraz akcesoriom. Torba na ramię Compact DSLR dodatkowo wyposażona jest w regulowaną, elastyczną przegrodę, która umożliwia użytkownikowi idealne dopasowanie wnętrza do jego potrzeb. Atutem kabury Compact DSLR jest z kolei wygodny dostęp z góry do wnętrza – dzięki temu możliwe jest błyskawiczne wyjęcie z niej aparatu.

Nową kolekcję Case Logic uzupełniają rozwiązania stworzone z myślą o aparatach kompaktowych, a także bezlusterkowcach i tzw. megazoomach – czyli futerały Point & Shoot Camera Case i Compact System/High Zoom Camera Case. Ich projektanci skupili się na zapewnieniu użytkownikom zarówno odpowiedniej przestrzeni na ich sprzęt, jak i wysokiego poziomu ochrony. Futerały wykonane są z odpornego na zużycie i uszkodzenia materiału, zaś wewnętrzne kieszenie ułatwiają zachowanie porządku i wygodne przenoszenie akcesoriów.

Kluczowe cechy produktów z serii Case Logic Memento:

• Minimalistyczne wzornictwo i doskonałe materiały
• Gruba warstwa wyściełająca zapewnia bezpieczeństwo
• Miękkie przegrody wewnętrzne umożliwiające konfigurowanie wnętrza toreb
• Regulowane paski
• Boczne kieszenie ułatwiają przechowywanie akcesoriów
• Możliwość przypięcia do paska.

Źródło: Informacja prasowa.