Maxcom FW58 Vanad Pro, wysoko w rankingu RTVEuroAGD

Jaki smartwatch warto kupić? W podjęciu decyzji pomagają nam często rankingi. W najnowszym TOP10 2023 opracowanym przez RTVEuroAGD na 10 pozycji jest Maxcom FW58 Vanad Pro. Doceniony został jego subtelny, biżuteryjny wygląd, liczne funkcje, m.in. zdrowotne, treningowe czy wysokiej jakości ekran AMOLED.
Zakup nowego smartwatcha nie zawsze jest prostą decyzją. Jest wiele pytań, które trzeba sobie zadać, zanim zdecydujesz się na wybór urządzenia. Szukasz zegarka, który pomoże Ci trenować przed kolejnymi zawodami? A może po prostu chcesz osiągnąć swój cel w postaci ilości kroków i widzieć powiadomienia na nadgarstku? Smartwatche różnią się między sobą pod względem ilości i rodzaju funkcji. Należy również wziąć pod uwagę wygodę, rozmiar i styl. W końcu smartwatch ma również pełnić funkcję estetyczną i musimy nosić go z przyjemnością. Z kolei komfort jest szczególnie ważny, jeśli szukasz smartwatcha np. do monitorowania snu. Najlepsze nowoczesne smartwatche zapewniają idealną równowagę pomiędzy wysokiej jakości wzornictwem, monitorowaniem stanu zdrowia i kondycji oraz inteligentnymi funkcjami, które odciążają Twój telefon.
Maxcom FW58 Vanad Pro przypadnie do gustu osobom, które cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale też estetykę inteligentnych zegarków. Vanad Pro ma subtelny, biżuteryjny design i do wyboru dwa paski: silikonowy oraz bransoletkę. W zestawie jest szkło ochronne i ładowarka indukcyjna. Edycja limitowana dostępna w RTVEuroAGD dodatkowo zawiera płytkę z różowego kwarcu do masażu twarzy marki Glov.  Wysoką jakość obrazu zapewnia 1,3-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 390x390px. Dzięki tej technologii kolory są wyjątkowo wyraziste, a zdjęcia dają wrażenie trójwymiarowości. A przy tym zużywa mniej energii przy dłuższym czasie pracy. Klasa szczelności IP68 zapewnia bezproblemowe korzystanie ze smartwatcha podczas deszczowej pogody czy wysokiej wilgotności powietrza.
Ponad dwadzieścia trybów sportowych gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo Maxcom FW58 Vanad Pro, samodzielnie liczy spalone kalorie, przebyte kilometry czy pracę twojego serca, a także monitoruje zawartość tlenu, ciśnienie i tętno krwi. Nowoczesne sensory optyczne, wykryją każdą aktywność fizyczną na podstawie przyspieszonego rytmu serca. Każda taka chwila zostanie automatycznie zapisana w raporcie dziennym. Model umożliwia odbieranie i wykonywanie połączeń, a także odczytywanie wiadomości i powiadomień bez konieczności wyjmowania telefonu.

 

 

źródło: informacje prasowe