Maluj światłem i wygraj podziemne warsztaty fotograficzne w Akademii Nikona

Chcesz się dowiedzieć, jak w kreatywny sposób fotografować budynki, wnętrza czy przedmioty w niekorzystnym dla fotografa świetle? Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na unikalne warsztaty w wyjątkowym miejscu – Kopalni Soli „Wieliczka”.

W jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc w Polsce, 135 metrów pod ziemią odbędą się warsztaty Akademii Nikona dla zwycięzców konkursu fotograficznego „Maluj Światłem”. Eksperci Nikona pokażą jak dobrze fotografować nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach i pomogą w zrobieniu jedynych w swoim rodzaju zdjęć wykorzystując otoczenie słynnej kopalni, obiektu z listy dziedzictwa UNESCO, które nada warsztatom unikalną atmosferę. Aby zostać ich uczestnikiem wystarczy wejść na profil Akademii Nikona na Facebooku i pod postem konkursowym zostawić w komentarzu zdjęcie, które będzie „malowane światłem”. Co to oznacza? Wszystko zależy od interpretacji i kreatywności uczestników.

Konkurs trwa do 12 października. Do 17 października zostanie wyłoniona dwudziestka laureatów, którzy pod koniec miesiąca pojadą do Kopalni Soli „Wieliczka” na dwudniowe warsztaty, podczas których zapewnione zostaną im nocleg oraz wyżywienie, o łącznej wartości 650 zł brutto. To niezwykła okazja, by poćwiczyć swoje umiejętności fotograficzne w niecodziennych warunkach i poszerzyć swoje portfolio o nowe, wyjątkowe zdjęcia.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na naszym fanpage’u na Facebooku.

Źródło: Informacja prasowa.