Logitech G podnosi esportową wydajność na wyższy poziom dzięki nowym akcesoriom z serii PRO

Logitech G, marka firmy Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) i wiodący innowator technologii i sprzętu do gier, zaprezentowała dziś dwa najnowsze produkty z wielokrotnie nagradzanej linii PRO Series – klawiaturę do gier Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED Gaming Keyboard i mysz do gier Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 Gaming Mouse.

W ciągu ostatnich trzech lat Logitech G współpracował z setkami najbardziej utalentowanych profesjonalnych esportowców na świecie, aby stworzyć kolejną generację sprzętu z serii PRO. Te nowe produkty, w połączeniu z wprowadzonym na rynek w tym roku zestawem słuchawkowym Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Gaming Headset, uzupełniają linię PRO Series, oferując najwyższy poziom wydajności w swoich kategoriach.

„Nowe portfolio PRO Series reprezentuje bezkompromisową kolekcję produktów, zaprojektowaną z myślą o maksymalnej wydajności dla elitarnych profesjonalistów esportowych i graczy kompetytywnych” – powiedział Brent Barry, Head of Esports and PRO Series w Logitech G. „Te produkty są przykładem naszego zaangażowania w przesuwanie granic wydajności, szybkości i niezawodności, co jest możliwe tylko dzięki naszemu wieloletniemu procesowi projektowania we współpracy z profesjonalnymi esportowcami. Nasi elitarni partnerzy pomagają projektować, rozwijać i testować nasze produkty, zapewniając, że zapewniają one najwyższy poziom wydajności, jakości i najnowocześniejszych innowacji”.

„Mysz i klawiatura są najważniejszą częścią gamingowegu setupu. Jeśli moja mysz nie jest przedłużeniem mojej ręki, nie będę dobrze grał. SUPERLIGHT 2 jest tak lekka, że nie muszę o niej myśleć. Jest jak pierwsza SUPERLIGHT, ale lepsza. A dzięki kompaktowej konstrukcji i zaufanej technologii bezprzewodowym Lightspeed, PRO X TKL jest idealna dla osób, które cenią sobie przejrzystą konfigurację. Obie są niezbędne, jeśli Twoim celem jest wygrywanie!” – powiedział Oleksandr „s1mple” Kostyliev, gracz Counter-Strike dla NAVI.

Cena i dostępność

Klawiatura do gier Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED oraz mysz do gier Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 i bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier PRO X 2 LIGHTSPEED są dostępne w kolorach różowym, czarnym i białym.

Klawiatura do gier PRO X TKL (sugerowana cena detaliczna: 999 PLN), mysz do gier PRO X SUPERLIGHT 2 (sugerowana cena detaliczna: 799 PLN) i zestaw słuchawkowy do gier PRO X 2 (sugerowana cena detaliczna: 1199 PLN) są już dostępne na stronie LogitechG.com oraz w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i na wybranych rynkach na całym świecie.

Seria PRO

Logitech G PRO Series to wielokrotnie nagradzana linia profesjonalnych zestawów słuchawkowych, myszy i klawiatur zaprojektowanych zgodnie z wymagającymi specyfikacjami najlepszych e-sportowców na świecie. Zaprojektowane w ramach rygorystycznego programu Design by Collaboration, produkty z serii PRO zawierają starannie dobrane funkcje i innowacje, aby osiągnąć absolutny szczyt wydajności, zapewniając jednocześnie całodzienny komfort, którego wymagają profesjonalni gracze.

źródło: informacje prasowe