Lark wprowadza nowość, stylowy 10 calowy tablet z dopinaną klawiaturą.

Firma Lark, dostawca sprzętu elektronicznego poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży stylowego ultra mobilnego tabletu z dopinaną klawiaturą. Konstrukcja urządzenia zapewnia dużą wszechstronność użytkowania gwarantując maksymalną mobilność tabletu oraz komfort pracy laptopa. Lekka i kompaktowa klawiatura będąca w zestawie została wyposażona w touchpad.

Ultimate 10i WIN napędzany jest czterordzeniowym procesorem Intel Atom o częstotliwości taktowania 1,33 GHz, który w połączeniu z 2GB pamięci RAM zapewnia optymalną szybkość działania i nawet praca pod obciążeniem wielu aplikacji jednocześnie nie stanowi dla niego trudności. Strony internetowe i aplikacje ładują się błyskawicznie, a filmy i gry wyświetlane są w sposób płynny.

Za niezwykłe wrażenia wizualne odpowiada wysoko kontrastowy 10 calowy ekran wykonany w technologii IPS o rozdzielczości 1280x 800 px. Zapewnia on ostry obraz z doskonałym odwzorowaniem barw i szerokie kąty widzenia. Ta ostatnia cecha spodoba się entuzjastom gier i filmów oglądanych w kilka osób.
Najnowszy Ultimate to także doskonałe urządzenie multimedialne, wbudowane kamery o rozdzielczości 2Mpx każda umożliwiają prowadzenie wideorozmów oraz kręcenie filmów i wykonywanie zdjęć w świetnej jakości. Wbudowana 32GB pamięć flash zapewnia pokaźną przestrzeń do przechowywania danych, gdyby jednak było to za mało dzięki zewnętrznemu czytnikowi kartSD można dołożyć 32GB pamięci zewnętrznej i koleje 10 000 GB w wirtualnej chmurze dzięki usłudze OneDrive. Pełnowymiarowy port USB pozwala na podłączenie niezliczonej liczby rozmaitych akcesoriów, takich jak np. zewnętrzne twarde dyski, modemy 3G/LTE, tunery telewizyjne itp. Moduł Bluetooth daje możliwość bezpłatnego transferu plików audio i wideo między urządzeniami, podłączenia słuchawek, myszek, klawiatur, zaś o szybką transmisję danych dba Wi-Fi 802.11b/g/n.

Lark Ultimate 10i WIN back

Lark Ultimate 10i WIN posiada szybki i intuicyjny system Windows 8.1 idealny do zastosowań zarówno domowych jak i biurowych. Ponadto w zestawie znajduje się pakiet instalacyjny programu Office 365 Personal z roczną subskrypcją, dzięki któremu możemy swobodnie korzystać z popularnych aplikacji takich jak Word, Excel czy PowerPoint. Pakiet Office może być również zainstalowany na dodatkowym komputerze.

Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 6000mAh w połączeniu z oszczędnym procesorem Intel zapewnia do 9 godzin pracy bez konieczności ładowania.

Specyfikacja Lark Ultimate 10i WIN
. Rozdzielczość 1280Å~800 pikseli IPS
. Wysoko kontrastowy ekran zapewniający komfort użytkowania
. Pamięć RAM 2GB
. Windows 8.1
. 2 kamery: prz.d 2Mpx, tył 2Mpx
. Bezprzewodowa karta Wi-Fi 802.11b/g/n
. Złącze HDMI
. Port USB
. Akumulator litowo-polimerowy 6000mAh

Sugerowana cena producenta : 699 zł
Produkt będzie dostępny m.in. w sieci Tesco

Źródło: Informacja prasowa.