Kruger&Matz prezentuje EDGE 1084 z Windows 10 i modemem LTE

Kruger&Matz zaprezentował właśnie kolejne urządzenie 2in1 z serii EDGE. Model EDGE 1084 został wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Intel® Atom™ x5-Z8300, wspierany 2 GB pamięci RAM, który odpowiada za niezawodną pracę systemu Windows 10 Home. Tablet dostępny jest w dwóch wersjach: z wbudowanym modemem 4G LTE lub bez.

Nowy EDGE 1084 to doskonałe rozwiązanie dla osób wymagających, które na co dzień korzystają zarówno z notebooka, jak też tabletu. W zależności od wykonywanego zadania mogą oni dostosować urządzenie do swoich potrzeb. Producent dołączył do zestawu klawiaturę z precyzyjnym touchpadem i wygodnym skokiem klawiszy, która z łatwością zamienia tablet w narzędzie biurowe. Co więcej, dzięki kilku opcjom wpięcia, klawiatura może również służyć jako podstawka do 10-calowego ekranu (1920×1200 px), dzięki czemu po całym dniu pracy można zrelaksować się oglądając np. ulubiony film w najbardziej komfortowy dla siebie sposób.

Kruger&Matz wyposażył EDGE1084 w 4-rdzeniowy procesor Intel® Atom™ x5-Z8300 o taktowaniu do 1,84 GHz oraz układ graficzny Intel® HD Graphics. Ponadto, podobnie jak pozostałe modele z tej serii, urządzenie pracuje w oparciu o system Windows 10 Home, oferujący użytkownikom funkcję wirtualnych pulpitów oraz nowy widok zadań, które zdecydowanie ułatwią pracę nad kilkoma projektami jednocześnie. Dodatkowo, korzystając z bogatej oferty aplikacji i gier w Windows Store, posiadacze nowego tabletu Kruger&Matz mogą rozbudować system w dowolny dla siebie sposób.

EDGE 1084 posiada również szereg funkcji, które znacznie zwiększają jego możliwości. Mini HDMI, micro USB oraz dwa dodatkowe wejścia USB na klawiaturze umożliwiają podłączenie urządzeń zewnętrznych, np. myszki lub dysku zewnętrznego, a slot na kartę micro SD pozwoli rozbudować pamięć urządzenia wg własnych potrzeb. Nowe urządzenie 2in1 łączy się z Internetem poprzez Wi-Fi lub za pomocą zewnętrznego modemu. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom bardziej wymagających klientów, Kruger&Matz wprowadził do oferty także wersję z wbudowanym modemem 4G LTE, zapewniającym szybki dostęp do zasobów internetowych. Dodatkowo model EDGE 1084LTE wyposażony został w moduł GPS, dzięki któremu tablet może być używany jako nawigacja.

Poza bogatym wnętrzem, urządzenie wyróżnia też doskonały design. Smukła, czarna obudowa przypadnie do gustu każdemu, kto ceni elegancki i klasyczny styl. EDGE 1084 jest lekki, poręczny i niezwykle funkcjonalny. Niezależnie od tego, czy będzie on wykorzystywany w celach biznesowych czy do rozrywki, wbudowana bateria o pojemności 7500 mAh daje gwarancję spokojnej i wielogodzinnej pracy bez koniczności podłączania zasilania.

KM1084LTE_3

Produkt dostępny jest na oficjalnej stronie www.krugermatz.com oraz w salonach LPelektronik. Sugerowane ceny: EDGE 1084 – 949 zł, EDGE 1084LTE – 1 299 zł.

Źródło: Informacja prasowa