Krakowskie Targi Książki w kolorach PocketBook

Kolejna, 21 edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie jest ważnym wydarzeniem w kalendarzu firmy PocketBook. Na stoisku D59 w hali „Wisła” prezentowane są nowe, ale i te dobrze znane, choć usprawnione czytniki w atrakcyjnej gamie kolorystycznej.

„Jesteśmy firmą, która nie tylko stawia na innowacje, ale również przykłada dużą wagę do wyglądu czytników”, mówi Maksym Zhelezniak, szef sprzedaży PocketBook. „W tym roku wprowadziliśmy cztery modele, których kolory są dodatkowym argumentem przemawiającym na ich korzyść. Choć, oczywiście, technologia i funkcjonalność są najważniejsze”.

Na krakowskim święcie czytania odwiedzający mają okazję zapoznać się z sześciocalowymi czytnikami PocketBook. Oprócz lśniąco brązowego czytnika PocketBook Basic Lux na stoisku są też najnowszy PocketBook Touch HD Ruby Red, jubileuszowy PocketBook Touch Lux 3 Gold oraz długo wyczekiwana nowa wersja wodoodpornego modelu Aqua 2.

„Nie chciałbym za dużo ujawniać, ale już możemy zapowiedzieć, że niebawem pojawią się jeszcze dwa modele, w tym zupełnie nowy – z wyświetlaczem 7,8 cala”, uchyla rąbka tajemnicy Maksym Zhelezniak. „Ostatni kwartał tego roku niesie ze sobą wiele działań. Właśnie kończymy prace nad aplikacją Legimi dla PocketBook Touch HD, podpisaliśmy umowę z Nexto.pl na sprzedaż naszych czytników i ustaliliśmy szczegóły dwóch dużych akcji. Wiele się u nas dzieje, ale mamy z tego ogromną satysfakcję”.

Tradycyjnie już podczas Targów Książki, PocketBook i Publio organizują konkursy, w których głównymi nagrodami są czytniki PocketBook. Od czwartku do niedzieli, na stoiskach D59 i A10 na miłośników literatury i e-czytania czekają wyzwania i zadania. Kolejny raz odbywa się też akcja „Książka za książkę”.

Firma PocketBook zaprasza na swoje stoisko D59 w hali „Wisła” już od dziś.

Źródło: Informacja prasowa