Kamery samochodowe LAMAX T10 i LAMAX C9 zmienią Twoją podróż w bezpieczną i komfortową

Wideorejestrator LAMAX T10 nie zawiedzie ani podczas ulewy, ani ciemną nocą, ani  w  niezwykle słoneczny dzień. Szerokokątny obiektyw rejestruje wszystko, co dzieje się przed samochodem w zakresie widoczności 170 stopni, a dzięki technologii WDR jest odporny na oślepiające i odbite światło. Z kolei kamera samochodowa LAMAX C9 to doskonały wybór dla wymagających użytkowników, którzy szukają nie tylko funkcjonalności, lecz także stylowego wyglądu. Kamera posiada liczne funkcje, w tym wbudowane GPS z wykrywaniem radaru, noktowizor, czujnik G oraz funkcję wykrywania ruchu.

Wideorejestrator LAMAX T10 sprawdzi się w każdej sytuacji na drodze. W przypadku kolizji czy innego zdarzenia drogowego dzięki wbudowanemu czujnikowi G kamera zabezpieczy nagranie wszystkich szczegółów wypadku. Wbudowane Wi-Fi pozwala na jej sparowanie ze smartfonami oraz sterowanie nią z poziomu telefonu. Ponadto kamera ma magnetyczny uchwyt zapewniający nie tylko łatwość obsługi, lecz także właściwą ochronę. Urządzenie również potrafi ostrzec kierowcę przed radarami.

Nowoczesna kamera samochodowa LAMAX C9 posiada duży 6,5-calowy ekran, wykonany w technologii IPS. Dzięki procesorowi Octa-Core i 4 GB pamięci RAM urządzenie działa szybko i płynnie. Wideorejestrator cechuje się wbudowaną pamięcią o pojemności 64 GB, którą można rozszerzyć o kolejne 256 GB za pomocą karty microSD. Co więcej, urządzenie posiada  podwójny aparat o rozdzielczości 16 Mpix i 2 Mpix oraz przedni aparat 8 Mpix.

LAMAX T10 – kompaktowy wideorejestrator do bezpiecznych podróży

Niewielkich rozmiarów wideorejestrator LAMAX T10 z szerokokątnym obiektywem o kącie widzenia 170 stopni i zapisem wideo w rozdzielczości 4K z trybem Wide Dynamic Range sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kamera samochodowa  ma możliwość ustawienia rozdzielczości FullHD na 60 klatek na sekundę. Co więcej LAMAX T10 został wyposażony w wysokiej jakości wyświetlacz IPS 2,45” i panel sterowania składający się z 4 wygodnych przycisków i intuicyjnego menu.

Ogromnymi zaletami wideorejestratora są wbudowany GPS oraz regularnie aktualizowana baza danych stacjonowania radarów i odcinkowych pomiarów prędkości. Urządzenie pozwala również umieścić na nagraniu prędkość w postaci znaku wodnego, co z kolei może pomóc w udowodnieniu jazdy zgodnej z przepisami. Pozwoli to uniknąć błędów w ocenie zdarzeń drogowych, w wyniku których niesłusznie zostałaby nałożona kara.

Kolejnym atutem kamery LAMAX T10 jest czujnik G działający w trybie parkowania, który pozwala na  monitorowanie pojazdu podczas jego postoju oraz zaczyna nagrywać, gdy tylko wykryje ruch czy uderzenie (np. kiedy ktoś przypadkowo podczas cofania uderzył w samochód). Ponadto w momencie uderzenia czujnik automatycznie zapisuje wideo z najbliższego przedziału czasowego i tym samym chroni je przed skasowaniem.

LAMAX C9 z wysoką jakością wideo

Kamera samochodowa LAMAX C9 o wysokiej rozdzielczości 2K gwarantuje, że ujęcia z każdej jazdy będą najlepszej jakości w dzień i w nocy. Wideorejestrator  posiada wyświetlacz LCD 2,7″ oraz funkcję WDR, co zapewnia nagranie lepszego obrazu. Z kolei szerokokątny obiektyw z ujęciem 150° umożliwia rejestrowanie pasa ruchu, nadjeżdżającego ruchu oraz chodnika.

Im wyższa rozdzielczość, tym więcej możliwości! LAMAX C9 umożliwia nagrywanie wideo w rozdzielczości do 2560 x 1080 pikseli. Dzięki czemu tablice rejestracyjne czy sprawca wypadku drogowego będą wyraźnie widoczne na nagraniu urządzenia. Kamera samochodowa potrafi rejestrować nawet szybko poruszające się obiekty przy częstotliwości nagrywania 30 kl./s.

W kwestii bezpieczeństwa LAMAX C9 jest jedną z najbardziej zaawansowanych kamer samochodowych na rynku. W przypadku chwilowej nieuwagi kierowcy podczas jazdy wideorejestrator wyśle ostrzeżenie o zatrzymaniu śladów, a w razie wypadku drogowego zapisane wideo w dobrzej rozdzielczości posłuży które dowodem i uchroni kierowcę od poniesienia kary. Dyskretna konstrukcja oraz niewielkie wymiary pozostawiają kamerę niewidoczną, nie przyciągają potencjalnych złodziei, nie zasłaniają widoku i nie przeszkadzają podczas jazdy.

 

 

Źródło: Informacje prasowe