José Van Dijk nową szefową kanału sprzedaży Cisco w regionie EMEA

José Van Dijk stanęła na czele organizacji Cisco EMEA Partner Sales & Routes to Market. Swoje zadania będzie wykonywała z biura w Amsterdamie.

Przed objęciem nowego stanowiska, przez ostatnie cztery i pół roku José Van Dijk kierowała globalnym zespołem Cisco Operations and Partner Performance. W ciągu 25 lat pracy w Cisco z powodzeniem wprowadziła wiele innowacji w zakresie rozwoju, marketingu, usług czy customer experience.

„José jest idealną osobą do poprowadzenia sieci partnerskiej EMEA”, mówi Oliver Tuszik, prezes Cisco na Europę, Bliski Wschód i Afrykę. „Jej wiedza pozwoli na opracowanie kolejnych usprawnień przy współpracy z partnerami. José ma fantastyczne relacje z partnerami w całym regionie i na pewno pomoże im poprawić rentowność ich działalności. Liczymy na jej doświadczenie szczególnie w zakresie cyberbezpieczeństwa, współpracy i usług zarządzanych oraz widzimy nowe, ogromne możliwości dla naszych partnerów”.

José jako nowa szefowa kanału sprzedaży będzie odgrywała ważną rolę w kierownictwie i tworzeniu strategii regionalnej Cisco w regionie EMEA.

„Moim priorytetem będzie spędzanie czasu z naszymi partnerami w regionie EMEA, aby jeszcze lepiej poznać ich potrzeby i dowiedzieć się, w jaki sposób możemy wspólnie napędzać regionalny wzrost”, mówi José Van Dijk. „Z niecierpliwością czekam na wzmocnienie istniejących relacji, zbudowanie nowych i dowiedzenie się więcej o wspaniałej pracy, jaką wykonujemy z naszymi klientami”.

Więcej informacji o strategii i programie partnerskim Cisco zostanie przedstawionych na Cisco Partner Summit w Miami. Wydarzenie odbędzie się od 6 do 9 listopada 2023 roku. Będzie również możliwość obejrzenia transmisji z wydarzenia po rejestracji pod tym linkiem.

 

 

 

źródło: informacje prasowe