Jesienna promocja z golarkami Panasonic!

Firma Panasonic przygotowała dla swoich klientów wspaniałą promocję. Wszyscy, którzy zakupią jeden z wybranych modeli golarek dostaną żel po goleniu marki Rituals o wartości 150zł gratis!

Poniżej przedstawimy listę modeli objętych promocją:

-ES-LV65

– ES-LV6N

-ES- LT6N

– ES- LT2N

ES-LV65N

Golarka Panasonic ES-LV65 posiada czujnik golenia, dzięki któremu urządzenie dopasuje swą moc do gęstości zarostu. Tam gdzie zarost jest rzadki cięcie jest delikatne, a amplituda drgań wewnętrznego ostrza jest mała. W momencie gdy mamy do czynienia z dużym zarostem cięcie jest dynamiczne i szybkie. W ten sposób zmniejszony zostaje nacisk na skórę, co zapewnia optymalne efekty golenia.

Ostrza wewnętrzne tej maszynki polerowane są przy zastosowaniu nanotechnologii. Zapewnia to doskonałą ostrość ostrzy, które napędzane są szybkim silknikiem liniowym, aby zmaksymalizować zdolność tnącą. W rezultacie gładko ścinają najbardziej wymagający zarost.

Głowica zastosowana w golarce LV65 jest niezwykle elastyczna, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do okolic szyi i żuchwy. Dodatkowo ostrza wygięte są w delikatny łuk, aby z łatwością stykały się ze skórą nawet w przypadku miękkiego zarostu. Zapewnia to idealne golenie w okolicach, gdzie do tej pory było uciążliwe.

 

ES-LV6N

Głowica Multi-Flex 3D, którą zastosowano w modelu Panasonic ES-LV6N, to opracowany na nowo mechanizm udoskonalający ruch w trzech wymiarach. Swobodny ruch głowicy umożliwia lepsze podążanie za konturami twarzy. Bliższy kontakt przekłada się na gładszą skórę.

Doskonałą redukcję tarcia zapewnia rolka z płynnym ślizgiem. Ułatwia to głowicy golącej obrót i ruch w bok podczas przesuwania po skórze.Dodatkowo 5-ostrzowy system tnący pracuje by wychwycić i ścinać nawet trudno dostępne części zarostu.

Żel po goleniu Rituals

Żel po goleniu Rituals przynosi błyskawiczne ukojenie podrażnionej skórze. Wzbogacona o bazylię i trawę tygrysią przynosi orzeźwienie i błyskawicznie wchłania się w skórę. A wyciąg z aloesu pomaga zredukować zaczerwienie powstałe podczas golenia.

Golarki Panasonic i kosmetyki Rituals to doskonałe połączenie klasy i niezawodności. Korzystając z produktów premium możemy cieszyć najwyższą jakością i świetną ergonomią, co przynosi ogromną satysfakcje oraz wyśmienite efekty.

Promocja trwa w dniach od 1 października do 31 grudnia 2016 roku.

Źródło: Informacja prasowa.