JBL GTO Stadium

Nowe głośniki samochodowe JBL Stadium właśnie pojawiły się na polskim rynku. To najwyższej klasy brzmienie audio, które pasuje do niemal każdego samochodu. Seria obejmuje sześć modeli głośników.

Głośniki nowej serii JBL Stadium to najwyższej klasy brzmienie audio w samochodzie. Marka JBL jest wybierana przez czołowych światowych muzyków i studia nagraniowe, a kolumny JBL znaleźć można w salach koncertowych, studiach, kinach i filharmoniach na całym świecie! Tak zdobyte doświadczenie w dziedzinie audio i bezbłędne brzmienie JBL zamknięte zostało również w najnowszej serii głośników samochodowych JBL GTO Stadium.
Wysoka wydajność z niską 2 Ohm impedancją cewek wydobędzie każdy Watt ze wzmacniacza, osiągając z łatwością moc szczytową. Niska impedancja pomaga także skompensować nadmiarową rezystancję fabrycznego przewodu głośnikowego.
Opatentowane niskotonowe membrany stożkowe Plus One™ z włóknem szklanym i gumowym zawieszeniem są o 25% lżejsze i sztywniejsze niż w przypadku konkurencji. Wynikiem jest niezwykły dźwięk o wysokiej efektywności.

Stadium GTO20M Midrange with Crossover_preview
Wykonane z najwyższą starannością zwrotnice w połączeniu z miękkimi kopułkowymi głośnikami wysokotonowymi tworzą gładką jak jedwab górę o niezwykłej szczegółowości nawet przy najwyższym poziomie głośności. Opcjonalny głośnik średniotonowy ze zwrotnicą zapewni płynną integrację z głośnikiem niskotonowym i wysokotonowym zestawów dwudrożnych i przekształca je w system trójdrożny. Użytkownik zyskuje w ten sposób zupełnie nowy poziom doznań doskonałego brzmienia. Rygorystyczne testy niezawodności zapewniają spokój długotrwałego użytkowania głośników JBL.

Seria JBL GTO Stadium obejmuje:
JBL Stadium GTO 750T – głośniki wysokotonowe 3/4″ (19 mm) z wbudowanym filtrem HIGH-PASS; sugerowana cena detaliczna: 419 zł
JBL Stadium GTO 20M – głośnik średniotonowy 2″ (50 mm) ze zwrotnicą; sugerowana cena detaliczna: 619 zł
JBL Stadium GTO 620 – zestaw głośników dwudrożnych 6-1/2″ (160 mm); sugerowana cena detaliczna: 599 zł
JBL Stadium GTO 860 – zestaw głośników dwudrożnych 6″ x 8″; sugerowana cena detaliczna: 619 zł
JBL Stadium GTO 930 – zestaw głośników trójdrożnych 6″ x 9″; sugerowana cena detaliczna: 749 zł
JBL Stadium GTO 600C – odseparowany dwudrożny zestaw głośników 6-1/2″ (160 mm) ze zwrotnicą; sugerowana cena detaliczna: 1199 zł

Źródło:  Informacja prasowa