Jaunt i Ibira – odświeżone plecaki Case Logic, idealne do szkoły i na uczelnię

W sieci sklepów sportowych GO Sport pojawiły się nowe wersje klasycznych, cenionych przez użytkowników plecaków miejskich Case Logic – modeli Jaunt oraz Ibira. Nowości są dostępne w nowych, modnych kolorach oraz atrakcyjnych cenach.

Oba dostępne w GO Sport modele to idealne plecaki do szkoły, pracy lub na uczelnię, a także na krótką wyprawę weekendową – mają specjalne przegrody na komputer (do 15,6”) oraz tablet, a także dość przestrzeni, by wygodnie przenieść wszelkie akcesoria oraz dodatkowy bagaż.

Modele te są bardzo cenione przez użytkowników poszukujących eleganckiego, wygodnego, bezpiecznego i przystępnego cenowo plecaka – w tym roku marka Case Logic zdecydowała się na odświeżenie tych serii, poprzez zaoferowanie klientom nowych wersji kolorystycznych (dobranych zgodnie z obowiązującymi w tym sezonie trendami): odcieniach zieleni (Ginkgo i Pepper) oraz czarnym/antracytowym.

O plecakach:

Case Logic Jaunt to elegancki, nowoczesny plecak zaprojektowany z myślą o wszystkich, którzy chcą wygodnie, bezpiecznie i stylowo transportować sprzęt elektroniczny wraz z akcesoriami i pozostałym codziennym ekwipunkiem – idealny dla studenta, ucznia czy pracownika biura. Model Jaunt wyposażono w komorę na notebooka 15.6”, kieszeń na tablet oraz szereg wewnętrznych przegródek, ułatwiających organizowanie drobnych akcesoriów. Wygodna i praktyczna przednia kieszeń szybkiego dostępu przeznaczona jest do przechowywania najczęściej używanych przedmiotów. Plecak ma też dodatkowe kieszenie po bokach, doskonale nadające się np. do przenoszenia butelki z wodą. Jaunt dostępny jest w Go Sport w dwóch nowych wersjach kolorystycznych – Antracyt oraz Ginkgo.

Case Logic Ibira to z kolei klasyczny, minimalistyczny i stylowy plecak na laptopa (o maksymalnym rozmiarze 15,6″). Model Ibira ma wszystko, czego potrzebujemy w drodze do pracy czy szkoły – pojemną komorę na komputer (z dodatkową kieszenią na tablet – do 10”), a także oddzielną przegrodę na pozostały bagaż czy drobiazgi. Świetnym rozwiązaniem jest również Speed Pocket™ – umieszczona z przodu kieszeń szybkiego dostępu, idealna do przenoszenia np. smartfona czy odtwarzacza audio. Model Ibira oferowany jest w dwóch nowych wersjach kolorystycznych – Czarnej oraz Pepper.

IBIRA_1

Nowości dostępne są w sieci sklepów GO Sport, w cenie 129,99 zł. Więcej informacji o ofercie znaleźć można na stronie: http://www.go-sport.pl/nowosci/CaseLogic/LandingPage/index.html

Źródło: Informacja prasowa