Jam: muzyka w terenie

Nie każdy lubi słuchać muzyki przez słuchawki podłączone do smartfonu czy MP3. Co więc z tymi miłośnikami dobrych dźwięków, którzy mimo to chcieliby cieszyć się brzmieniem ulubionych piosenek poza swoim domem? Tu z pomocą przychodzą mobilne głośniki, takie JAM Alloy.

Utwory odtwarzane z przenośnego odtwarzacza lub telefonu często tracą na jakości,dlatego JAM starał się, by niewielkie rozmiary Alloyanie odbiły się negatywnie właśnie na tym aspekcie. Wewnątrz urządzenia znalazło się miejsce dla dwóch aktywnych i dwóch pasywnych przetworników dla zwiększenia siły basów. Dzięki temu wydobywający się z głośnika dźwięk ma brzmieć czysto i wyraźnie.

HXP560_Hero

Dużym problemem związanym z kompaktowymi urządzeniami jest ich stosunkowo krótka żywotność. Dlatego Alloy posiada wbudowaną baterię umożliwiającą słuchanie muzyki nieprzerwanie przez 5 godzin, a więc w czasie dłuższego wypadu użytkownik nie będzie zmuszony do gorączkowych poszukiwań okazji do podładowania sprzętu.

Wiele osób chowa telefon do torby i później, gdy smartfon zaczyna dzwonić, mają problem z szybkim znalezieniem go wśród innych rzeczy. W takiej sytuacji połączenie będzie można natychmiast odebrać bezpośrednio dzięki głośnikowi Alloy.

Urządzenie kosztuje około 299 zł. Dystrybutorem jest firma Impakt.

Zobacz wideo jak prezentuje się głośnik Alloy.

Cechy produktu:

– Technologia: Bluetooth (zasięg 10 m)

– System dźwięku: stereo

– Przetworniki: dwa aktywne i dwa pasywne

– Wbudowany mikrofon

 Źródło: Informacja prasowa.