Hoover H-Power 700 – higieniczne odkurzanie

Alergia na roztocza kurzu domowego jest najczęściej występującym uczuleniem w Polsce. Wiele osób, których dotyka ta dolegliwość szuka urządzeń, które pomogą im w skuteczny sposób pozbyć się kurzu. Warto zwrócić uwagę na odkurzacz Hoover H-Power 700 HP720PET 011, który wyposażony został w filtr antybakteryjny i eliminujący zapachy, a samo usuwanie zanieczyszczeń z pojemnika, odbywa się bez kontaktu użytkownika z kurzem.

Do wszystkich powierzchni

Według badań przeprowadzonych przez Epidemiologię Chorób Alergicznych – 40 procent Polaków cierpi z powodu takiej nadwrażliwości, z czego prawie połowa uczulona jest właśnie na roztocza kurzu domowego. Objawy alergii utrzymują się cały rok. Bardzo ważne jest to, aby regularnie pozbywać się kurzu, ponieważ jest to miejsce w którym bytują te mikroskopijne pajęczaki powodujące uczulenie i dyskomfort w oddychaniu.  Warto pomyśleć o takich urządzeniach, które zapewnią nie tylko czystość, ale także pozwoli na higieniczne użytkowanie bez kontaktu z kurzem i zanieczyszczeniami. Taki właśnie jest Hoover H-Power 700 HP720PET 011.

Odkurzacz wyposażony został w 5 wymiennych końcówek. Bez względu na rodzaj powierzchni, dzięki Hoover H-Power 700 dotrzesz w każdy zakamarek wymagający oczyszczenia. Dla podłóg i dywanów najlepsza będzie szczotka z przełącznikiem do twardych powierzchni gwarantując doskonałe rezultaty. Z kolei do parkietów sprawdzi się miękka szczotka przeznaczona do pielęgnacji podłóg drewnianych. Jej delikatne włosie i filcowe kółka umożliwiają czyszczenie wrażliwych na zarysowania obszarów bez ryzyka jakichkolwiek uszkodzeń. Dzięki temu możesz swobodnie czyścić nawet najbardziej delikatne powierzchnie. Należy pamiętać, że zanieczyszczenia osadzają się nie tylko na podłodze, ale również na meblach. Dlatego w zestawie z odkurzaczem znajduje się szczotka do mebli, specjalna szczotka do tapicerek, a także mini turbo szczotka, która pozwoli precyzyjnie pozbyć się sierści psów i kotów.  Dzięki odpowiednio dobranym końcówkom znacznie szybciej i precyzyjniej oczyścisz różnorodne powierzchnie. Zasięg pracy odkurzacza wynosi 9 metrów, co pozwoli na swobodne manewrowanie między meblami. Praktyczny uchwyt nie tylko pomoże w łatwym przenoszeniu urządzenia bez większego wysiłku, ale również  umożliwi precyzyjną regulację mocy odkurzania.

Higieniczne użytkowanie

Warto zwrócić uwagę na higieniczne aspekty tego urządzenia. H-Power 700 wyposażony jest w filtr antybakteryjny i eliminujący zapachy. Dzięki temu zapewnia maksymalną ochronę i komfort, zapobiegając zarówno rozprzestrzenianiu się bakterii i drobnoustrojów jak i oczyszczając dom z nieprzyjemnych zapachów. Co więcej, za sprawą technologii cyklonowej następuje bardzo skuteczna separacja drobin kurzu od czystego powietrza, bez konieczności częstej konserwacji filtra. Wydobywające się z odkurzacza powietrze jest oczyszczone nawet z najmniejszych cząstek pyłów, w tym z kurzu, który może wywoływać niepożądane alergie. Ponadto, dzięki specjalnej technologii Self Dust Clean pozbywanie się zawartości pojemnika następuje bez konieczności kontaktu z zanieczyszczeniami i kurzem. Wystarczy jedynie nacisnąć przycisk, by pierścień czyszczący samoczynnie usunął nieczystości oraz kurz.

 

Źródło: Informacje prasowe