HIRO – nowa linia komputerów i laptopów dla graczy od NTT

NTT poinformowało o debiucie nowej linii komputerów i laptopów dla graczy o nazwie HIRO. NTT z powodzeniem działa na polskim rynku od blisko 30. lat, zdobywając w tym czasie olbrzymie doświadczenie w segmencie biznesowym oraz urządzeń do domu i dla graczy. Seria HIRO ma stanowić ukoronowanie osiągnięć w tworzeniu własnych konfiguracji sprzętowych i jest poparta wieloletnią współpracą NTT ze środowiskiem e-sportowym. Przygotowanie komputerów i laptopów dla najbardziej wymagających klientów, czyli graczy, to nie tylko kolejny logiczny krok, ale i także wyraz przekonania, że to NTT jest w stanie tworzyć najlepsze zestawy gamingowe. Nowa linia łączy w sobie wysoką jakość wykonania, najmocniejsze dostępne na rynku komponenty, wyjątkową funkcjonalność oraz przystępną cenę.

Laptop HIRO w wersji bazowej wyposażono w procesor Intel Core™ i7-7700HQ, kartę graficzną Geforce GTX-1060 6GB oraz 15,6” matowy ekran FHD (IPS), podświetlane klawisze RGB, 2 x 8GB pamięci RAM (DDR4) oraz dwa dyski – SSD o pojemności 120GB oraz HDD o pojemności 1TB. Podświetlenie klawiszy jest w pełni konfigurowalne za pomocą dedykowanej aplikacji lub skrótów klawiszowych. Konfiguracja ta zagwarantuje wysoką wydajność, doskonałą jakość działania oraz płynne wyświetlanie obrazu, które zadowolą nawet najbardziej wymagających graczy. Całość skryto w solidnej, ale estetycznej obudowie. Aby w pełni dopasować się do oczekiwań użytkowników, producent laptopa HIRO daje im możliwość szerokiej personalizacji specyfikacji. Klient może wybrać jeden z dwóch wysoko wydajnościowych procesorów i7-7700HQ lub i5-7300HQ, a także spośród kilku dostępnych dysków czy pamięci RAM.

komp_HIRO_ciemne_tlo_b3b5a350ae_cf0d0149c2.jpg

Seria komputerów desktopowych dla graczy HIRO obejmuje kilkanaście urządzeń o zróżnicowanych konfiguracjach, z najmocniejszymi, wyposażonymi w najnowsze procesory Intel Core i7 ósmej generacji, karty graficzne Gainward GeForce® GTX 1080Ti Phoenix 11GB,i 32GB pamięci RAM. Więcej informacji na temat produktów HIRO będzie można już wkrótce znaleźć na stronie www.hiro.com.pl

Już dziś, 6 października, rozpoczyna się Poznań Game Arena, czyli jedna z największych gamingowych imprez w kraju. Nie mogło na niej zabraknąć firmy NTT, która na swoim stanowisku umiejscowionym w hali 5 zaprezentuje komputery dla graczy HIRO 303 H03PGA (procesor Intel® Core™ i7-7700K do 4×4.50 GHz, karta graficzna Gigabyte GeForce GTX1070 G1 Gaming 8GB, 16 GB pamięci RAM, dysk twardy Toshiba P300 1TB) oraz HIRO 303H02PGA, a także swój najnowszy gamingowy laptop.

Źródło: informacja prasowa.