GOCLEVER Smart Band MAX FIT

W ostatnich latach monitorowanie codziennych aktywności spopularyzowało się nie tylko wśród sportowców, ale także wśród osób, które chcą stopniowo poprawić swoją kondycję i zacząć prowadzić aktywny tryb życia. Świadomość tego, ile się ruszamy, stanowi znakomitą motywację do zwiększenia dawki codziennej aktywności fizycznej, a znajomość własnych nawyków znacznie wpływa na ich poprawę. Smart Band MAX FIT, czyli nowa, zaawansowana opaska fitness firmy GOCLEVER, nie tylko mierzy liczbę kroków, przebyty dystans i spalone kalorie – potrafi też analizować statystyki snu i ma wbudowany pulsometr, ciśnieniomierz i oksymetr (wskazujący wysycenie krwi tlenem).

Każda minuta aktywności pomaga poprawić samopoczucie, redukuje poziom stresu i podnosi poziom energii. Monitoring wszelkich aktywności – liczba kroków, przebyty dystans czy spalone kalorie – pozwala na planowanie codziennych treningów, a także umożliwia porównanie osiąganych rezultatów. Opaska Smart Band MAX FIT firmy GOCLEVER stanowi alternatywę dla drogich urządzeń, oferując równie zaawansowane funkcje, co konkurencja – w bardzo przystępnej cenie.

Centrum dowodzenia – Personal LAB

GOCLEVER Smart Band MAX FIT to zaawansowana opaska fitness, oferująca funkcje pomiaru parametrów ciała, takich jak: rytm serca (puls), ciśnienie krwi (ciśnieniomierz) oraz wysycenie krwi tlenem (oksymetr). Opaska na bieżąco mierzy spalone kalorie, przebyty dystans i liczbę kroków, co pozwala mądrze zarządzać planem ćwiczeń i aktywności fizycznej. Dodatkowo funkcja analizy snu pomaga dobrać najlepsze warunki i poprawić jego jakość – a jak wiadomo – sen stanowi prawie jedną trzecią życia i ma diametralny wpływ na nasz nastrój i energię.

GOCLEVER_Smart Band MAX FIT_niebieska

Smart Band MAX FIT można sparować z dowolnym smartfonem z systemem Android lub iOS, dzięki czemu wszystkie statystyki dostępne będą w telefonie. Opaska powiadomi nas o nadchodzących rozmowach telefonicznych i sms, wyświetli alerty o zaplanowanych w kalendarzu wydarzeniach i inne powiadomienia dostępne na ekranie naszego smartfona. Dodatkową, bardzo pomocną, funkcją jest możliwość sterowania migawką aparatu w smartfonie oraz sterowania odtwarzaczem muzyki (zmiana utworów). Urządzenie spełnia normę IP65, co oznacza, że jest odporne na kurz, pot i deszcz.

Najważniejsze cechy produktu:

• Funkcje analityczne – moduł Personal LAB: pulsometr, ciśnieniomierz, oksymetr, pomiar spalonych kalorii, statystyki snu
• Zaawansowane funkcje sportowe – pomiar liczby kroków, przebyty dystans, podgląd trasy, stoper
• Dedykowana aplikacja na systemy Android i iOS
• Powiadomienia o nadchodzących rozmowach telefonicznych oraz wiadomościach z identyfikacją numeru
• Zegar: data, godziny, minuty, alarmy
• Funkcja sterowania migawką aparatu i odtwarzaczem muzyki
• Długi czas działania – do 7 dni
• Nowoczesny wyświetlacz OLED
• Wodoodporność IP65

Opaska Smart Band MAX FIT od GOCLEVER jest dostępna w dwóch kolorach: czarnym i niebieskim, w cenie 149 zł, www.goclever.com

Źródło: informacja prasowa.