GOCLEVER SLOW JUICER – wolnoobrotowa wyciskarka do soków nowej generacji

Moda na zdrowy styl życia sprawia, że coraz częściej sięgamy po zdrowe, świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw, które są doskonałym źródłem witamin i minerałów. Najlepiej przygotowywać je używając wyciskarki wolnoobrotowej – świetnym przykładem takiego produktu jest SLOW JUICER, czyli nowość w ofercie Goclever, wyróżniająca się na tle innych produktów tego typu nietypowym usytuowaniem wałka ślimakowego.

W odróżnieniu od klasycznych sokowirówek – które ścierają owoce i poddają je w tym czasie działaniu wysokiej temperatury – wyciskarki wolnoobrotowe wyciskają je „na zimno”, co umożliwia uzyskanie większej ilości soku. Co więcej, otrzymany napój nie jest napowietrzany, więc nie utlenia substancji odżywczych w nim zawartych i pozostaje bogaty w składniki odżywcze takie jak witaminy, enzymy i mikroelementy. Im większa moc wyciskarki, tym szybciej i efektywniej można wyciskać owoce. GOCLEVER SLOW JUICER o mocy 300 W bez problemu poradzi sobie z wyciskaniem soku nawet z twardych warzyw, owoców oraz ziół, przy czym zachowuje wszystkie standardy energooszczędności.

Produkt wyróżnia się technologią Snail Blend, czyli nietypowym umieszczeniem wałka ślimakowego, gdyż jest on zamontowany pionowo, co umożliwiło zainstalowanie większego ślimaka oraz komory wyciskania – w efekcie można przygotować jednorazowo więcej soku. Wyciskarka GOCLEVER SLOW JUICER ma dwukierunkowy silnik, co pozwala na korzystanie z wstecznego biegu, który przydaje się w przypadku zablokowania się owocu lub warzywa wewnątrz urządzenia – dzięki czemu można szybko usunąć przeszkodę, bez potrzeby przerywania pracy i rozkręcania urządzenia. Co ważne, obsługa odbywa się za pomocą jednego przycisku.

Goclever Slow Juicer (1)

Atutem GOCLEVER SLOW JUICER jest cicha praca. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja, będąca połączeniem wolnoobrotowego silnika oraz zbieracza obrotowego, sprawia, że mechanizm pracuje wydajniej niż w przypadku tradycyjnej sokowirówki. Urządzenie wyposażone jest w system filtrowania ze stali nierdzewnej, dzięki czemu otrzymany sok nie zawiera zanieczyszczeń organicznych.

Urządzenie ma obudowę ze stali nierdzewnej, dlatego nie tylko charakteryzuje się większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ale również świetnie wpisze się w stylistykę nowoczesnej kuchni. Co istotne, w zestawie znajduje się szczoteczka do czyszczenia, która ułatwia pozbycie się resztek owoców i warzyw, a dodatkowo elementy wewnętrzne SLOW JUICER można myć w zmywarce.

Wszystkie materiały wykorzystane do produkcji sokowirówki mają odpowiednie atesty i zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania. W zestawie znajduje się: sitko filtrujące sok, praktyczna zatyczka wylotu soku (niekapek), popychacz chroniący dłonie, pojemnik na sok (1 litr), pojemnik na miąższ (1 litr), antypoślizgowe stopki, pokrywa.

Cena: 299,00 zł
Produkt jest dostępny: www.goclever.com

Źródło: informacja prasowa.