Genesis–przez wygodę do zdrowia

Wygodny fotel dla graczy to droga fanaberia? Błąd. Spędzając dużo czasu przed komputerem czy konsolą łatwozaszkodzić własnemu kręgosłupowi. Dlatego ważne, by zaopatrzyć się w odpowiedni fotel, dzięki któremu nasze ciało nie będzie cierpieć katuszy przy wielogodzinnej rozgrywce. Ulgę graczowi może przynieść SX33od marki Genesis.

By odciążyć nieco ręce, SX33 posiada obszyte miękkimi padami podparcia. Do tego dochodzą wygodne dla kręgosłupa, wyprofilowane obicia, wypełnione pianką o grubości 4,5 cm na oparciu i 6 cm na siedzisku.

Ponieważ każdy z nas  inaczej definiuje wygodę, dlatego warto, by fotel dało się dostosować do własnych potrzeb. W SX33 można zmienić m.in. wysokość siedziska czy poduszki pod głowę. Wygodzie ma także służyć pomalowanie podpórek dla rąk techniką proszkowania, dzięki czemu łokcie nie będą się po nich ślizgać w trakcie użytkowania.

Z21308_63092

Duch zasługuje na komfort tak samo jak i ciało, dlatego warto, by użytkownik nie stresował się wizją rychłej zmiany łatwo zużywającego się fotela. Długą żywotność SX33 ma zapewnić mocna i stabilna konstrukcja oraz warstwa wierzchnia pokryta powłoką wykonaną z połączenia nylonu ze skórą ekologiczną.

Cena fotela SX33 wynosi około 590 zł.

Cechy produktu:

– Materiał: nylon, skóra ekologiczna

– Regulowana wysokość: tak

– Regulowana wysokość siedzenia: 46 – 56 cm

– Obrotowe siedzenie: tak

– Wysokość oparcia: 76 cm

– Wysokość fotela: 115 – 125 cm

– Szerokość siedziska: 53 cm

– Głębokość siedziska: 51 cm

– Dopuszczalne obciążenie: 120 kg

Źródło: Informacja prasowa.