Funkcjonalna kamera w Twoim domu.

Jeśli szukasz rozwiązania dla swojego domu, może to być bezprzewodowa kamera. Na rynku jest ich wiele. Dziś skupiamy się na takiej, która posiada mnóstwo przydatnych funkcji.

Mowa o kamerze Edimax IC-3210W. Jest to nowość, która pojawi się wkrótce w sprzedaży. Funkcje kamery dają mnóstwo możliwości. IC-3210W to przenośna kamera bezprzewodowa z dwukierunkową transmisją dźwięku i trybem nocnym, dzięki której uzyskasz obraz na żywo kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś.

Instalacja bez przewodów, przenośna konstrukcja

Kamerę IC-3210W można łatwo przenosić lub przyczepić do uchwytu magnetycznego zamontowanego na ścianie. Dzięki zasilaniu bateryjnemu i uchwytowi na magnes kamera IC-3210W jest w 100% bezprzewodowa. Przewody nie stanowią już przeszkody czy zagrożenia dla małych dzieci, zwierząt domowych czy osób starszych.

Zasilanie za pomocą microUSB lub baterii

Jeśli zależy Ci na całkowicie bezprzewodowym urządzeniu możesz korzystać z zasilania baterią, jednak jeśli wolisz podłączyć kamerę kablem, masz taką możliwość dzięki microUSB. Dodatkowo możesz ustawić kamerę na wygodnym stojaku, który będzie trzymał urządzenie  na swoim miejscu.

7

Możliwość przechowywania nagrań

Kamera daje Ci możliwość przechowywania nagrań na karcie microSD/SDHC, NAS lub na dyskach  GoogleDrive® czy Dropbox.

Tryb nocny, wbudowane diody podczerwieni, zasięg do 3 metrów

Nie musisz się martwić o obraz w ciemności. Kamera posiada tryb nocny pozwalający na nagrywanie w nieoświetlonym pomieszczeniu, wszystko za sprawą wbudowanych diod podczerwieni.

http://www.edimax.com/edimax/mw/cufiles/images/products/pics/ic-3210w/features/IC-3120W_Day_and_Night.gif

Obsługa do czterech kamer IC-3210W przez jeden moduł centralny

Stwórz domowy system monitoringu obsługiwany za pomocą smartfonu. Podłącz 4 kamery do jednego modułu centralnego i obserwuj swoje mieszkanie jeszcze dokładniej.

Łatwa konfiguracja z aplikacją EdiLife

Do kamery możesz pobrać darmowe oprogramowanie z AppStore lub GooglePlay, które ułatwia kontrolę nad urządzeniem i pozwoli na podgląd widoków kamer w czasie rzeczywistym.

Dwukierunkowa transmisja dźwięku

Kamera posiada wbudowany mikrofon i głośnik, przez co umożliwia dwukierunkową transmisję dźwięku. Możesz nie tylko oglądać swoje pociechy ale także z nimi rozmawiać gdy jesteś poza domem.

Dowiedz się więcej o kamerze na stronie: http://bit.ly/IC-3210W

Źródło: Informacja prasowa