Ferie pełne dobrej energii – ładowarka samochodowa z technologią Qualcomm® Quick Charge ™ 3.0 od Hamy

Ferie zimowe trwają w najlepsze. Coraz częściej decydujemy się na spędzenie ich poza domem, zwłaszcza w górach, gdzie można pooddychać świeżym powietrzem czy oddać się sportom zimowym. Zanim jednak na dobre rozpoczniemy upragniony relaks zwykle czeka nas kilkugodzinna podróż, w którą warto zabrać ze sobą ładowarkę samochodową.

Smartfon okazuje się być bardzo przydatny w trasie. Dzięki nawigacji pomaga w dotarciu do celu, pozwala sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższa restauracja czy stacja paliw albo zająć czymś na chwilę młodszych pasażerów. Aby nie zabrakło mu energii podczas podróży dobrze jest mieć przy sobie ładowarkę samochodową z technologią Qualcomm® Quick Charge ™ 3.0 od Hamy, która gwarantuje ekspresowe ładowanie.

Nawet 4 razy szybsze ładowanie!
Wspomniana ładowarka samochodowa dedykowana jest smartfonom z systemem operacyjnym Android. Dzięki zastosowanej technologii Qualcomm® Quick Charge ™ 3.0 gwarantuje ekspresowe ładowanie – aż do 4 razy szybsze w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. To idealna opcja w trasie, gdy często ma się niewiele czasu na zasilenie baterii. Ładowarka automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie i dostosowuje do niego szybkość ładowania. Taka optymalizacja oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość. Dodatkowo dzięki temu smartfon jest zabezpieczony przed przeładowaniem, przepięciem oraz zwarciem. Ładowarka za sprawą niewielkiego rozmiaru jest ponadto wygodna w użytkowaniu – nie przeszkadza podczas jazdy, a jej wydajność i wykonanie spełniają najwyższe standardy jakości. Używa się jej za pośrednictwem gniazda zapalniczki w samochodzie. Z powodzeniem można wykorzystać ją także do zasilenia baterii w innych urządzeniach mobilnych.

Ekspresowe ładowanie w połączeniu z niewielkim rozmiarem daje optymalne rozwiązanie, które doceni każdy kierowca zarówno podczas wyjazdu na ferie, jak i każdego innego.

Produkt dostępny jest w cenie: 79,00 PLN

Źródło: Informacja prasowa