Fasolki-budowniczowie na stanowiska! Fall Guys Sezon 4: Kreatywne konstrukcje dostępny już teraz!

 

Dziś z dumą ogłaszamy rozpoczęcie Fall Guys Kreatywnie, będące częścią nowej aktualizacji sezonowej ‘Kreatywne konstrukcje, które przekazuje w ręce graczy zupełnie nowy zestaw narzędzi wraz z 50 nowymi rundami przygotowanymi przez zespół Mediatonic. Wypełniony po brzegi cyfrowymi smakołykami i dopracowany pod każdym pixelowym względem.

Przedstawiamy Fall Guys Kreatywnie

Rozwinięty i w pełni funkcjonalny edytor poziomów pozwoli graczom tworzyć niestandardowe rundy i dzielić się nimi w obrębie społeczności graczy.

Gracze otrzymają to samo narzędzie, którym posługują się twórcy gry tworząc rundy – wszystkie nowe poziomy od tego momentu będą tworzone w Fall Guys Kreatywnie.

Będziemy używać mieszankę wewnętrznej analityki odnoszącą się do najczęściej granych i najdłuższych czasów gry, aby odnaleźć rundy uwielbiane przez społeczność. Będziemy również obserwować i wybierać poziomy tworzone przez społeczność na podstawie naszych kanałów społecznościowych.

Aby dowiedzieć się więcej o Fall Guys Kreatywnie oraz uzyskać wskazówki jak budować i udostępniać poziomy odwiedź blog.

Przepustka sezonowa to teraz Pociąg do sławy

  • Gracze mogą teraz oczekiwać częstszych bardziej wartościowych dropów z wprowadzeniem nowego systemu Pociągu do sławy, zastępującego poprzedni system z przepustki sezonowej. Każdy sezon będzie teraz zawierał wiele następujących po sobie cykli ‘Przepustki sławy’ trwających 4 – 7 tygodni złożony z 40 nagród.
  • Hello Kitty będzie pierwszą gwiazdą Przepustki sławy. Kostium Hello Kitty odblokuje się natychmiast bo wykupieniu pakietu.
  • Tak jak wcześniejsza przepustka sezonowa, Pociąg do sławy dalej zachowa progresywną ścieżkę wraz z kostiumem inspirowanym Hello Kitty dostępnym do odblokowania dla wszystkich graczy Fall Guys.

Pierwszy Pociąg do sławy 4 sezonu będzie dostępny 10 maja do 12 czerwca. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź blog.

Fall Guys jest dostępne za darmo na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S | X i na Epic Game Store. Aby uzyskać więcej informacji, pobierz zestaw prasowy i  wejdź na stronę FallGuys.com.

 

Źródło: Informacje prasowe