EZVIZ zapowiada nową serię inteligentnych domofonów

EZVIZ, lider rozwiązań w dziedzinie inteligentnego domu, ogłasza wprowadzenie na rynek nowej serii inteligentnych domofonów: EZVIZ TP7 oraz EZVIZ SD7. Nowe systemy domowych zabezpieczeń mają na celu zrewolucjonizować sposób, w jaki dbamy o bezpieczeństwo naszych domów już od samego wejścia.

W czasach, kiedy technologia rozwija się fascynująco szybko, innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa stają się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Firma EZVIZ, ceniona za zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań smart home, właśnie ogłosiła  plany wprowadzenia na rynek nowych inteligentnych systemów domofonowych. Po ubiegłorocznym spektakularnym sukcesie wideodomofonu EZVIZ HP7, zdobywcy prestiżowej nagrody Najlepszego Produktu Roku Plus X Award, marka ta stała się synonimem innowacyjności i doskonałej jakości, zdobywając uznanie konsumentów na całym świecie.

Od łatwego otwierania bramy oraz zdalnego odbierania dostaw po ochronę drzwi wejściowych dzięki wysokiej jakości wideo i inteligentnym funkcjom detekcji ruchów – nowe urządzenia od EZVIZ z pewnością zaskoczą każdego entuzjastę nowoczesnych rozwiązań!

Wyższy wymiar bezpieczeństwa z EZVIZ TP7

Poznaj EZVIZ TP7 – wyjątkowy zestaw składający się z inteligentnego bramofonu, łatwej w obsłudze klawiatury i zaawansowanego ekranu dotykowego, który stanowi główny panel sterowania. Umożliwia on dostosowanie ustawień bramofonu, a jednocześnie ułatwia komunikację na odległość oraz przechowywanie zdjęć i nagrań wideo. Kamera bramofonu TP7 oferuje doskonałą jakość obrazu, pozwalając na obserwację terenu przez całą dobę. Dzięki szerokiemu 162O kątowi widzenia oraz obiektywowi 2K, obraz jest ostry i wyraźny, a domownicy z łatwością mogą obserwować, kto znajduje się w pobliżu budynku mieszkalnego. Nawet w nocy TP7 dostarcza kolorowy obraz oraz widoczność do 5 metrów!

Wejście do domu staje się jeszcze szybsze i wygodniejsze dzięki innowacyjnym funkcjom TP7. Otwarcie drzwi to teraz tylko kwestia przyłożenia inteligentnej karty RFID lub wprowadzenia hasła za pomocą  klawiatury. Co jednak, gdy nie masz przy sobie kluczy lub chcesz wpuścić gości, gdy znajdujesz się poza mieszkaniem? TP7 dostarcza rozwiązania nawet dla tego wyzwania. Dzięki intuicyjnej klawiaturze możesz łatwo udzielić dostępu, nawet będąc z dala od domu. Opcji jest kilka: od zdalnego otwarcia drzwi po utworzenie tymczasowych kodów dostępu lub skanowalnych kodów QR, których goście mogą użyć na miejscu.

Urządzenie jest również wyposażone w funkcję automatycznego rozpoczęcia nagrywania po wykryciu ruchu, dzięki czemu zapewnia kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa. Aby zmaksymalizować jakość obrazu, można podłączyć do niego monitor zewnętrzny w paśmie 2,4 lub 5 GHz. Nowa technologia H.265 umożliwia rejestrację płynniejszych ujęć wideo i zmniejsza ich rozmiar nawet o 50 proc. Co więcej, nagrane filmy można przechowywać na lokalnej karcie microSD o pojemności do 512 GB lub w chmurze dzięki subskrypcji EZVIZ Cloud Play.

EZVIZ SD7 – nowy rozdział w historii smart home

Smart ekran SD7 oferuje prostą, intuicyjną obsługę dla tych, którzy posiadają domowy system bezpieczeństwa EZVIZ. Ten elegancki monitor dotykowy integruje różne urządzenia bezpieczeństwa w jednym spójnym pulpicie nawigacyjnym. SD7 umożliwia szybki dostęp do podglądu obrazów wideo, monitorowania stanu urządzeń oraz modyfikacji ich ustawień – wszystko na jednym przejrzystym ekranie. Z EZVIZ SD7 niespodziewany gość nie zaskoczy nas nawet gdy oglądamy film w ulubionym fotelu czy jesteśmy w ferworze przygotowywania kolacji dla znajomych – wystarczy dotknąć ekranu urządzenia, aby zobaczyć, kto stoi przed drzwiami i wpuścić go do środka.

Prosta instalacja w dogodnym miejscu i akumulator o pojemności 4600 mAh z możliwością szybkiego ładowania to kluczowe cechy wyróżniające SD7 spośród podobnych urządzeń dostępnych na rynku. Zasilany bateryjnie ekran uwalnia od kłopotliwego okablowania i skomplikowanej instalacji, a kompaktowa konstrukcja urządzenia doskonale pasuje do wnętrza każdego nowoczesnego domu. Co więcej bezprzewodowa, wszechstronna konfiguracja sprawia, że jego instalacja jest naprawdę łatwa i wygodna.

źródło: informacje prasowe