EZVIZ prezentuje swój pierwszy odkurzacz RH1 w Polsce

Warszawa, 21 lutego 2023 r. – EZVIZ, światowy lider w rozwiązaniach inteligentnego domu, wprowadził na polski rynek nowy produkt łączący w sobie funkcje odkurzacza i mopa. RH1 to pierwszy bezprzewodowy odkurzacz marki, który ułatwia proces czyszczenia podłóg zarówno na sucho, jak i na mokro. Wspiera on użytkownika w domywaniu najtrudniejszych do pozbycia się plam na wszystkich rodzajach twardych podłóg. Dzięki swojej pojemnej baterii i łatwej konserwacji, urządzenie może jednocześnie odkurzać i mopować. Stanowi ono także zapowiedź całej linii odkurzaczy inteligentnych EZVIZ, które zadebiutują na rynku w 2023 roku.  

Wraz z wprowadzeniem na polski rynek RH1, EZVIZ dołączył do grona marek z sektora urządzeń do sprzątania domu. Lider branży smart home stale poszerza ofertę produktów i dąży do zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

EZVIZ, najbardziej znany z kamer bezpieczeństwa i zabezpieczeń do drzwi, ma na swoim koncie sukcesy w tworzeniu prostych i niezawodnych urządzeń dla całego domu, zapewniając ochronę i komfort jego mieszkańcom. Zaczynając od RH1, EZVIZ oficjalnie rozwija swój plan inteligentnego czyszczenia i pielęgnacji podłóg. W niedalekiej przyszłości na rynku pojawi się również model RS2, czyli profesjonalny odkurzacz sprzątający na sucho i mokro, a jednocześnie robot ze stacją dokującą napędzany przez mechanizmy sztucznej inteligencji.

Idealny porządek przy użyciu jednego urządzenia

Zaprojektowany z myślą o trudnym do sprzątnięcia bałaganie – rozlanych napojach, lepkich sosach, brudnych śladach dziecięcych stóp czy łap naszego zwierzaka, RH1 łączy w sobie odkurzacz, mop i zbiornik na wodę. Urządzenie wyposażone w funkcję wieloetapowego czyszczenia pracuje z mocą ssania 12 000 Pa, aby wchłonąć ciężki kurz i uporczywe plamy. Jednocześnie, dzięki trzem trybom Auto, Standard i Power automatycznie wykrywa poziom zabrudzenia oraz dostosowuje siłę ssania i przepływ wody, optymalizując czas pracy.

„Tworzymy technologie, które pomagają odnaleźć spokój i wygodę w domu. RH1 spełnia oczekiwania dotyczące wymarzonego odkurzacza domowego: jest superłatwy w użyciu, bezprzewodowy, aby można było go wszędzie zabrać, i wystarczająco mocny, aby wyczyścić wszystko w ciągu kilku minut – nawet siebie. Po rygorystycznych testach i licznych udoskonaleniach projektu jesteśmy pewni, że RH1 stanie się nowym ulubionym urządzeniem do sprzątania domu.” – mówi Ewa Tokarska, specjalistka ds. marketingu w EZVIZ Polska.

Super inteligentny sprzęt

RH1 został wyposażony w dwa zbiorniki i zaprojektowany tak, aby oddzielać wodę czystą od brudnej, a jego wysokowydajna szczotka walcowa umożliwia dokładne wypłukiwanie zanieczyszczenia w trakcie pracy. Aby w pełni zdezynfekować podłogę, RH1 nigdy nie czyści jej brudną szczotką ani zużytą wodą; funkcja samooczyszczania pozbawia konieczności ręcznego czyszczenia mopa po sprzątaniu. Użytkownik musi jedynie umieścić urządzenie czyszczące w stacji dokującej i rozpocząć cykl samooczyszczania. RH1 wyczyści i wysuszy całkowicie szczotkę, aby zapobiec gromadzeniu się w niej zarazków w przyszłości.

Dodatkowe cechy EZVIZ RH1:

  • Bezprzewodowa moc: Czyści dom o powierzchni 200 metrów kwadratowych na jednym pełnym naładowaniu
  • Pojemne zbiorniki na wodę: Wydłuża nieprzerwane sprzątanie
  • Łatwe czyszczenie krawędzi i kątów: Idealnie dopasowany do czyszczenia ciasnych i trudno dostępnych miejsc w domu
  • Sprawne i szybkie manewrowanie: Sterowanie jednym kliknięciem wskaźników na dużym ekranie LED i komunikatami głosowymi

 

 

Źródło: Informacje prasowe