EZVIZ prezentuje nowy system łączenia produktów smart home

Otwieranie drzwi nigdy nie było prostsze:

EZVIZ prezentuje nowy system łączenia produktów smart home

 

11 kwietnia 2023 r. – Ekosystem połączonych ze sobą urządzeń EZVIZ sprawia, że życie domowe staje się wygodniejsze i jeszcze bardziej intuicyjne. Już teraz posiadając inteligentny dzwonek do drzwi z wizjerem – DP2C – użytkownik może z dowolnej odległości odblokować nowoczesny zamek do drzwi DL01S za pomocą jednego przycisku w aplikacji EZVIZ. Zintegrowane rozwiązania to kolejny krok w rozwoju portfolio produktowego światowego lidera w sektorze smart home.

 

Zabezpieczenie wizyjne zawsze i wszędzie

EZVIZ DP2C to nowoczesne połączenie kamery wizjera i dzwonka do drzwi. Nieszablonowe wzornictwo i wiele zaawansowanych cech, które posiada ten domofon, zapewniają odpowiednią ochronę drzwi wejściowych 24/7. Domofon został wyposażony w niezwykle wyraźny obraz ultraszerokokątny, inteligentne funkcjonalności, takie jak detekcja ruchu, a także możliwość podglądu i rozmowy z gościem za pośrednictwem wewnętrznego kolorowego monitora bądź aplikacji EZVIZ na urządzeniu przenośnym.

 

Po pozytywnym odbiorze domofonu na rynku, marka EZVIZ wciąż dąży do udoskonalenia funkcjonalności swoich urządzeń z kategorii smart home i wyjścia naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Kolejnym krokiem w osiągnięciu tego celu jest możliwość sparowania DP2C z inteligentnym zamkiem do drzwi EZVIZ DL01S (lub L2S).

 

Smart home już od samego wejścia

EZVIZ DL01S to prawdopodobnie najprostszy sposób na inteligentne otwieranie drzwi. Urządzenie pozwala cieszyć się wygodą inteligentnego zamka, bez obaw o wymianę obecnego i pojawienie się na drzwiach brzydkich śladów po elementach montażowych. Instalacja inteligentnego zamka EZVIZ wymaga wyłącznie nałożenia produktu na już zamontowany zamek – bez konieczności ponownego wiercenia czy demontowania. Zaawansowana i stylowa technologia całkowicie przemieni stary zamek, umożliwiając wejście do domu przy wykorzystaniu smartfona. Inteligentny zamek EZVIZ został stworzony, aby ułatwić codzienne czynności i umożliwić każdemu korzystanie z dostępnych już inteligentnych funkcji.

 

Szybko, łatwo i wygodnie

Posiadacze pary urządzeń EZVIZ DP2C i EZVIZ DL01S (lub L2S) mogą odblokować zamek drzwi wejściowych w każdym momencie – w czasie kąpieli w wannie czy oglądania meczu na kanapie, nie przerywając wykonywanych czynności. Wykorzystanie aplikacji EZVIZ na smartfonie, pozwoli na sprawdzenie kto stoi pod domem i zdalne odblokowanie zamka. Dzięki wprowadzonej innowacji nikt nie pozostanie narażony na czekanie pod drzwiami w przypadku braku kluczy w kieszeni.

 

Co więcej, wzbogacenie zestawu o bramkę domową EZVIZ A3 umożliwia odblokowanie zamka z dowolnej odległości – w czasie treningu na siłowni, seansu filmowego czy zakupów w pobliskim sklepie spożywczym. Jest to niewątpliwie dodatkowy plus zarówno dla tych, którzy aktywnie spędzają czas, jak i wielbicieli domowego lenistwa.

 

 

Źródło: Informacje prasowe