Ekologiczna fotowoltaika Maxcom na Targach Enex w Kielcach

Jednym z wystawców tegorocznej 25. edycji Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX w Kielcach, odbywających się w dn. 8 – 9 marca, będzie hurtownia OZE Maxcom S.A., oferująca najwyższej jakości rozwiązania fotowoltaiczne. Odwiedzający stoisko B-44 będą mogli dowiedzieć się wszystkiego m.in. na temat ekologicznych pomp ciepła oraz unikatowego systemu montażu paneli fotowoltaicznych Gram-Box. 

Targi ENEX 2023 skupiają całą branżę OZE. W jubileuszowej, 25. edycji swoją obecność w zadeklarowali m.in. producenci, instalatorzy i dystrybutorzy najnowszych rozwiązań fotowoltaicznych, kopalni surowców mineralnych, spółek z sektora górniczego, hutniczego czy energetycznego, a także przedstawiciele salonów samochodowych prezentujących najnowsze modele aut elektrycznych. W sumie przewidzianych jest ponad 200 wystawców, którzy mają do zaoferowania najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

W tym roku jednym z wystawców na targach Enex jest Hurtownia OZE Maxcom S.A., spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, posiadająca ponad 20 letnie doświadczenie, obecna na 20 rynkach zagranicznych. W portfolio firmy znajdują się produkty najwyższej jakości i żywotności, pochodzących od sprawdzonych i rekomendowanych producentów. Jako że firma skupia się na rozwiązaniach ekologicznych, wszystkie urządzenia są przyjazne dla środowiska naturalnego. Podczas targów będą prezentowane m.in. pompy ciepła, falowniki, Gram-Box oraz magazyny energii.

Pompy ciepła Maxcom powietrze-woda, które charakteryzuje wysokiej klasy design, są montowane zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w przedsiębiorstwach. Stanowią ekologiczną i ekonomiczną alternatywę dla kotłów gazowych, węglowych czy pelletowych. Nie występuje tu produkcja substancji szkodliwych dla środowiska, popiołu czy dymu. Urządzenia pobierają darmową energię cieplną zawartą w powietrzu i oddają ją cieczy krążącej w układzie grzewczym. W ofercie hurtowni OZE Maxcom S.A. znajdują się urządzenia zarówno typu split, złożone z jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej, jak i kompaktowe typu monoblok, niewymagające specjalistycznego montażu ani przeglądów instalacji chłodniczej. Oba rozwiązania są wyposażone w rekomendowany przez UE czynnik chłodniczy R32, który ma małe oddziaływanie na środowisko. Pompy ciepła Maxcom charakteryzuje również niepowtarzalny i unikalny design.

Na stoisku Maxcom S.A. zostanie zaprezentowane również rewolucyjne, rozwiązanie w montażu modułów fotowoltaicznych, czyli systemy balastowe GRAM-BOX. Jest to opatentowane rozwiązanie zbiornika balastowego wykonanego z tworzywa sztucznego o bardzo wysokiej wytrzymałości mechanicznej i odporności na działanie czynników zewnętrznych. System GRAM-BOX jest dostosowany do montażu wszystkich dostępnych na rynku paneli fotowoltaicznych bez względu na typ, wymiary i moc. Dzięki swoim cechom montaż może być wykonywany dużo szybciej a jego czas skrócony nawet o 80% w porównaniu do dotychczasowych rozwiązań.

Oferta hurtowni OZE Maxcom S.A. wyróżnia się na rynku rzetelnością i jasnymi warunkami handlowymi. Podaje kompleksowe informacje o produktach i proponuje uczciwe ceny. Dzięki wypracowanej sieci kontaktów jest w stanie sprowadzić nawet najbardziej specjalistyczny i unikatowy produkt. Więcej o firmie opowiedzą gościom odwiedzającym stoisko Maxcom wykwalifikowani specjaliści z branży solarnej.

 

Źródło: Informacje prasowe