EAGLE 801 i EDGE 802 – niedrogie i dobrze wyposażone tablety od Kruger&Matz!

Z początkiem roku Kruger&Matz poszerzył ofertę o dwa ośmiocalowe tablety. Nowości dostępne są w dwóch seriach: EDGE i EAGLE, co oznacza, że różnią się systemem operacyjnym. W obydwu przypadkach płynne działanie urządzeń gwarantuje czterordzeniowy procesor Intel® Atom™ Z3735G o taktowaniu do 1,83 GHz. Tablety wyposażono m.in. w moduł GPS oraz modem 3G, co w połączeniu z ich ceną 499 zł, daje jedną z ciekawszych propozycji w tej kategorii na rynku.

Kruger&Matz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, wypuścił na rynek dwa niemalże identyczne modele, które odróżnia zastosowany system operacyjny. W przypadku EAGLE 801 jest to Android 5.0 Lollipop, natomiast EDGE 802 działa w oparciu o system Windows 10 Home.

EAGLE 801 i EDGE 802 to pierwsze w ofercie Kruger&Matz tablety z ekranem IPS o przekątnej 8”. Komfortowe oglądanie obrazów i filmów z bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów i detali zapewnia rozdzielczość na poziomie 1280×800 px. Aluminiowa obudowa (która w przypadku obydwu modeli różni się kolorem) o kompaktowych wymiarach oraz wadze 360 gram sprawia, że nowe tablety Kruger&Matz są poręczne oraz wytrzymałe. Dodatkowa funkcjonalność urządzeń sprawia, że mogą one być idealnymi towarzyszami w czasie podróży lub codziennych obowiązków czy chwil relaksu.

Obydwa modele wyposażono w procesor Intel® Atom™ Z3735G o taktowaniu maksymalnym 1,83 GHz, wspierany 1GB pamięci RAM. Dodatkowe pliki i aplikacje można zapisać w pamięci wewnętrznej, która wynosi 16GB i którą można dodatkowo rozszerzyć za pomocą karty microSD. Obudowa nowych 8” tabletów Kruger&Matz skrywa także port microUSB oraz microHDMI, a także wyjście słuchawkowe. Wbudowany modem 3G oraz Wi-Fi oferują dostęp do sieci internetowej i tym samym zapewniają kontakt ze światem, a łączność Bluetooth 4.0 daje możliwość bezprzewodowej wymiany danych.

Tablety EAGLE 801 i EADGE 802, dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS, mogą również znaleźć zastosowanie jako nawigacja samochodowa. Co ważne obsługa dowolnej aplikacji z mapą na 8” wyświetlaczu jest bardzo komfortowa, a wielofunkcyjność urządzenia sprawia, że po dotarciu na miejsce można oddać się chwili relaksu z ulubionym filmem lub ciekawą grą.

KM0801_

Produkt dostępny w oficjalnym sklepie www.krugermatz.com w cenie 499 zł.

Źródło: Informacja prasowa