Dżungla wzywa w Fortnite Battle Royale Chapter 4 Sezon 3: DZICZ

Zobacz, co ma do zaoferowania soczysta dżungla ukryta pod centrum wyspy w Fortnite Battle Royale Rozdział 4 Sezon 3: DZICZ! Wspinaj się na korony drzew, dosiadaj raptorów, walcz z florą i ślizgaj się w błocie, aby poruszać się szybciej i zyskać kamuflaż. W całkowicie nowej ofercie karnetu bojowego w tym sezonie do oryginalnych postaci z Fortnite dołącza Optimus Prime, który odblokowuje się po osiągnięciu poziomu 100! Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=rM06BDtsPvQ

Oto najważniejsze rzeczy, które pojawią się w nowym sezonie:

● Walcz z koron drzew: Wspinaj się na korony dżungli i strzelaj do wrogów z góry lub używaj broni podczas grindowania po pnączach! Na ziemi ślizgaj się po błocie, aby zyskać prędkość i kamuflaż, ujeżdżaj raptora lub wbiegnij w skokwiaty i skacz po dżungli bez obaw o obrażenia od upadku! Strzel w bombownik, aby wywołać eksplozję, albo w śmierdziczkę, aby uwolnić toksyczny gaz na pobliskich wrogów. A jeśli chcesz się uleczyć uderz kilofem w siorbacze.

● Czas na dziką zabawę: W tym sezonie wprowadzamy siedem nowych Rozszerzeń Rzeczywistości: Pierwotnego Pupila, Owadzia Ofensywa, Linie Sprintu i nie więcej. Powraca również kilka Rozszerzeń Rzeczywistości z rozdziału 4, sezonów 1 i 2 — zajrzyj na blog Fortnite, aby zapoznać się z pełną listą Rozszerzeń Rzeczywistości dostępnych w tym sezonie.

● Nowe stroje z karnetu bojowego: zakup karnetu bojowego sezonu 3 rozdziału 4 automatycznie odblokowuje patrzącą w przyszłość Erę. Awansuj karnet bojowy, aby odblokować stroje, takie jak skalna strażniczka Rian, przywódca Autobotów Optimus Prime, czy przepadający za dziczą Miauśniak Mrrajski, którego będzie można odblokować w karnecie bojowym w dalszej części sezonu! Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat nowości w rozdziale 4 sezonu 3, w tym pełną listę nowych i przywróconych broni, zajrzyj na blog Fortnite. Jeśli chodzi o materiały prasowe, prosimy zajrzeć tutaj. Aby uzyskać najnowsze wiadomości, w tym informacje o rozpoczęciu rozdziału 4 sezonu 3, odwiedź @FortniteGame na Twitterze.

 

Źródło: Informacje prasowe