Dzień Kobiet – dodatki do tulipana

Zbliża się Dzień Kobiet. To doskonała okazja, aby obsypać panie miłymi upominkami.
Dzień Kobiet często kojarzy się z siermiężną epoką PRL. Czasy się zmieniły, a święto pań znowu powraca do łask. Warto przypomnieć, że jego geneza sięga znacznie głębiej niż epoka demoludów. Międzynarodowy Dzień Kobiet został ustanowiony w 1910 roku jako wyraz szacunku dla kobiet walczących o równouprawnienie. Co ważne, większość przedstawicielek płci pięknej zamierza w tym dniu świętować. Według najnowszych badań „Barometr Providenta” niemal dwie trzecie kobiet chciałoby zostać w tym dniu potraktowanych wyjątkowo. Co to oznacza? Wszystko zależy od kreatywności panów. To oni najlepiej znają potrzeby swoich żon, matek czy dziewczyn. Niegdyś panie otrzymywały rajstopy lub goździki. Niemniej w ostatnich latach większym powodzeniem cieszą się tulipany. Można też pomyśleć o bardziej oryginalnych upominkach, będących sympatycznym dodatkiem do kwiatka.

Na początek coś dla czytelniczek magazynu Elle. Jego fanki najpewniej ucieszą się z futerałów do urządzeń mobilnych, sygnowanych logo magazynu. Elle oferuje trzy linie różne linie wzornicze, przeznaczone dla użytkowniczek tabletów o przekątnej 7 oraz 10 cali, a także najbardziej popularnych modeli smartfonów. Lady in Pink to propozycja dla pań preferujących odważne kolory, Vintage nawiązuje do stylu retro, zaś Original wyróżnia się dużym, wyeksponowanym logotypem Elle. Stylistyka wykonania oraz solidne zabezpieczenia to największe walory futerałów. Ceny najdroższych futerałów Elle nie przekraczają 100 złotych. White Diamonds

O ile nie wszystkie panie są fankami kolorowych magazynów, o tyle trudno byłoby znaleźć kobietę, która nie kocha diamentów. Niewielu mężczyzn stać na kolię z tych szlachetnych kamieni, ale chyba niemal każdy znajdzie kilkadziesiąt złotych na zakup futerału White Diamonds. To bardzo efektowne etui, którego design budzi nieodparte skojarzenia ze szlifami diamentu. Hama oferuje szeroką gamę produktów w kilku zestawach kolorystycznych (czarnym, białym, żółtym, różowym). Ale na szczególną uwagę zasługują modele zdobione oryginalnymi kryształkami od Swarovskiego. Ceny futerałów mieszczą się w przedziale 29,90 – 99,90 złotych.

Wśród przedstawicielek płci pięknej jest mnóstwo miłośniczek muzyki. W tym przypadku fajnym upominkiem mogą być słuchawki Joy. Ich zakup wiąże się z wydatkiem kilkudziesięciu złotych (39,90 – 69,90 złotych). Zgrabna, delikatna konstrukcja, niemal stworzona dla kobiet, bardzo bogaty wybór kolorów, a także przyzwoita jakość dźwięku sprawiają, że panie bardzo polubiły ten produkt. Słuchawki Joy dostępne są w wersji dousznej, sportowej oraz nausznej. Te pierwsze a w szczególności sportowe sprawdzą się wśród kobiet będących w ruchu, aktywnie spędzających wolny czas – na rowerze czy siłowni.

Źródło: Informacja prasowa