Drony zabawkowe JJRC dla dzieci i dorosłych

Na rynku jest mnóstwo elektronicznych gadżetów i zabawek, ale producentom coraz trudniej zaoferować coś naprawdę oryginalnego i odkrywczego. Pełna oferta marki JJRC, której logo sygnuje wysokiej klasy drony i pojazdy służące do użytku rekreacyjnego, jest już w sprzedaży dzięki współpracy z firmą Nelro Data SA.
– Podbój europejskiego rynku marka zaczyna w Polsce, gdzie Nelro Data dołożyła wszelkich starań, aby stać się autoryzowanym dystrybutorem asortymentu JJRC, spełniając wszelkie wymagania dotyczące kompetentnego dystrybutora. Nasza firma zapewnia własny serwis urządzeń i magazyn części zamiennych – mówi Karol Cetlin, Product Manager marki.

Drony JJRC mogą także z powodzeniem służyć do nauki podstaw pilotażu, ponieważ są bardzo wytrzymałe, zwrotne i mogą latać w zamkniętych pomieszczeniach, co dodatkowo pozwala operatorowi drona ćwiczyć refleks i precyzję lotu.

800x800-5

Druga linia portfolio marki to miniaturowych rozmiarów pojazdy wiernie imitujące wygląd i zachowanie samochodów sportowych i terenowych, które mogą poruszać się nawet po bardzo stromych wzniesieniach, dostarczając użytkownikowi mnóstwo frajdy.

Jeśli szukasz innowacyjnych i trwałych, a zarazem bezpiecznych w użytkowaniu zabawek dla siebie lub swojego dziecka oferta marki JJRC z pewnością Cię zainteresuje. Portfolio dostępne jest za pośrednictwem struktur sprzedażowych firmy Nelro Data SA, a także w sieciach sklepów z elektroniką konsumencką.

Źródło: informacja prasowa.