Domowe sprzęty marki Lauben debiutują w Polsce

Lauben, marka specjalizująca się w produkcji sprzętu elektronicznego do użytku domowego, oficjalnie ogłasza debiut na polskim rynku i prezentuje swoje najnowsze produkty. Te wyróżniające się intuicyjną obsługą oraz dopracowanym designem urządzenia z pewnością staną niezastąpionymi pomocnikami w każdym domu. Lauben specjalizuje się w produkcji różnorodnych urządzeń AGD, takich jak: dwupoziomowe frytownice na gorące powietrze, ryżowary, urządzenia souse vide, grille, a także urządzenia do domu: odkurzacze mopujące (3w1), wentylator i grzejnik (2w1) i wiele innych.

Lauben, marka technologiczna z bogatym doświadczeniem na rynku europejskim, ogłasza wejście na polski rynek. Firma od lat zdobywa zaufanie klientów poprzez oferowanie produktów do domu o wysokiej jakości wykonania, nowoczesnym designie i zaawansowanej  funkcjonalności dostosowanej do potrzeb użytkowników.

Decyzja o wkroczeniu na lokalny rynek jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie konsumentów produktami domowego użytku wyróżniającymi się korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Firma ma ambicję zaoferowania klientom nowych, podwyższonych standardów produktowych w kategorii drobnego sprzętu AGD, łączących innowacyjność, funkcjonalność i estetykę w jednym. Bardzo cieszymy się, że możemy już oficjalnie ogłosić wejście marki Lauben na polski rynek. To dla nas nie tylko krok milowy w rozwoju biznesu, ale również doskonała okazja, aby zaprezentować Polakom nową gamę wysokiej jakości urządzeń AGD, które idealnie spełnią ich codzienne potrzeby w kuchni czy podczas sprzątania – zaznacza Artur Tchórz,  Dyrektor ds. sprzedaży w Polsce, Europie Północnej oraz Krajach Nadbałtyckich.

Produkty Lauben charakteryzują się nie tylko estetycznym designem, ale także innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które gwarantują odpowiadają za ich wyjątkową funkcjonalność. Dzięki starannemu wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i szczególnej dbałości o detale, stają się niezawodnymi elementami wyposażenia domowego, służąc niezawodnym wyposażeniem domu i służą przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktową od Lauben

źródło: informacje prasowe