Dirt Devil Samurai – wojownik w walce z bałaganem

Domowe porządki potrafią być prawdziwą wojną, z której nie zawsze potrafimy wyjść zwycięsko. Sprawy mogą jednak przybrać zupełnie inny obrót, gdy pod ręką mamy niezawodną pomoc. Taką właśnie jest najnowsze urządzenie marki Dirt Devil – bezprzewodowy odkurzacz 2 w 1 Samurai. W czym tkwi tajemnica jego siły?

Bezworkowy kontratak
Samurai nie potrzebuje worków, aby skutecznie zwalczać kurz w Twoim domu. Do solidnej pracy wystarczy mu jego przezroczysty zbiornik, w którym zbierają się zanieczyszczenia i technologia cyklonu oddzielająca kurz w wirującym strumieniu powietrza. Po Po zapełnieniu pojemnika szybko opróżnisz go nad koszem na śmieci. Brak worków to także brak nieprzyjemnego zapachu, który może się z nich wydobywać.

Wolność bez kabli
Nawet najdłuższy kabel w odkurzaczu zawsze okazuje się za krótki…Zwłaszcza, gdy chcesz dotrzeć do „trochę zapomnianych” miejsc. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu Samurai umożliwi Ci sprzątanie w każdym zakątku domu – nawet w miejscach, gdzie nie ma dostępu do gniazdek! W zależności od wybranego modelu czas pracy na jednym naładowaniu to ok. 30 minut (Samurai 18V) lub 55 minut (Samurai 25V).

DD-Samurai-18V-1

Podwójne możliwości
Samurai został stworzony nie tylko do odkurzania podłóg czy dywanów. To wszechstronne urządzenie pozwala na wypięcie głównej części ze zbiornikiem, dzięki której możesz szybko pozbyć się okruchów ze stołu lub odświeżyć wnętrze samochodu. Dodatkowo za sprawą dołączanej ssawki „2 w 1” możesz odświeżyć tapicerkę

Elektryzująca skuteczność z elektroszczotką
Aby zwiększyć skuteczność zbierania zanieczyszczeń z podłóg i dywanów Samurai został wyposażony w elektroszczotkę. To także doskonała pomoc dla posiadaczy zwierząt, których sierść potrafi sprawić nie lada problem.

Zobacz wszystko z oświetleniem LED
Odkurzanie pod meblami nigdy nie należało do prostych – łatwo przeoczyć zanieczyszczenia, które bywają niewidoczne gołym okiem. Właśnie po to w Samuraiu znajduje się wbudowane lampki LED, dzięki którym znajdziesz każdy kłębek kurzu, nawet pod kanapą.

Dirt Devil Samurai jest dostępny w dwóch wersjach:
• DD699-1 Samurai 18V
• DD701-1 Samurai 25V

Któregokolwiek z „Samurajów” wybierzesz do swojej sprzątającej armii, możesz być pewien, że porządki staną się prostsze niż kiedykolwiek. Teraz mogą one być czystą przyjemnością!

Źródło: informacja prasowa.