Demoniczna siła Basu Power Audio.

Firma Manta S.A., największy polski dostawca sprzętu RTV i AGD wprowadza do sprzedaży wielofunkcyjny głośnik karaoke z funkcją SUPER BASS.

Manta Karaoke Speaker Box SPK5001 Demon – kolejny model z nowej kategorii Power Audio w portfolio firmy Manta. To potężny zestaw charakteryzujący się doskonałym dźwiękiem i solidną obudową. Został wyposażony w wygodną składaną rączkę i kółka do łatwego transportu.

Urządzenie jest niepowtarzalnym połączeniem tradycyjnych funkcji nowoczesnych technologii. To idealne rozwiązanie zarówno dla młodych muzyków, jak i osób szukających wyjątkowych i szalonych sposobów na zabawę. Sprawdzi się także przy obsłudze imprez szkolnych lub firmowych eventów. To wielofunkcyjne urządzenie może stać się również nieodłącznym elementem prób zespołów, ponieważ zostało dodatkowo wyposażone w dwa niezależne wejścia mikrofonowe. Dzięki możliwości podłączenia gitary elektrycznej Manta Demon pozwoli każdemu, kto marzy o karierze basisty czy gitarzysty, na rozwój swoich umiejętności bez zbędnego narażania się na dodatkowe koszty. Osoby, które nie aspirują do bycia muzykiem, będą mogły wykorzystać głośnik do własnych imprez w stylu karaoke, bez potrzeby instalowania specjalnych programów na komputerze.

Aby urozmaicić zabawę przy muzyce, głośnik Manta Karaoke Speaker Box SPK5001 Demon wyposażony został w funkcję oświetlenia Disco Light, która zrobi wrażenie na gościach jako wyjątkowa scenografia. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany moduł Bluetooth, który pozwoli na odtwarzanie muzyki bezpośrednio ze smartfonu, tabletu lub komputera. Demon z pewnością zadowoli każdego miłośnika basowego brzmienia, dzięki specjalnej funkcji Super Bass.

Głośnik wyposażony jest w wyświetlacz LED, który pomoże w korzystaniu z takich funkcji jak kontrola echa w mikrofonie, pełna regulacja tonów wysokich i niskich, a także equalizer – który pomoże dostosować dźwięk każdego utworu. Wbudowany moduł Bluetooth pozwoli na przesyłanie muzyki bezpośrednio z zewnętrznych urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet. Dwa osobne wejścia USB umożliwią słuchanie ulubionej muzyki z pendrive czy z innych urządzeń zewnętrznych.

Sugerowana cena detaliczna (brutto): 999 PLN

Link do strony z produktem: http://www.manta.com.pl/pl/spk5001

Specyfikacja techniczna Manta SPK5001 Demon:

Wbudowane głośniki: 12 cali subwoofer, 6,5 cala głośnik pełnozakresowy, 2 x 2 cale głośnik wysokotonowy

Zasilanie: AC 230V ~ 50 Hz

Wymiary (SxWxG): 406x845x484 mm

Waga: 22,4 kg

Bluetooth: Tak

Złącza:  jack 6,3 mm (gitara + 2 x mikrofon), AUX IN, 2x USB

Wyświetlacz: LCD

Dodatkowe funkcje: Disco Light, Equalizer, regulacja echa mikrofonu

Cechy szczególne: Odtwarzanie MP3, Super Bass, Equalizer

Moc urządzenia: 300 W

Źródło: Informacja prasowa.