Creative x PROSTO- najgłośniejsza kolaboracja roku!

Głośnik Muvo Mini już dostępny w sklepach w limitowanej edycji, stworzonej przez znaną markę PROSTO.
PROSTO to wytwórnia muzyczna i produkcja odzieżowa. Założycielem jest Wojciech „Sokół” Sosnowski- polski raper. PROSTO Label i PROSTO Wear, to dwie gałęzie firmy, która podbija polski rynek muzyczny i odzieżowy, między innymi ze względu na autentyczność. Związane są bezpośrednio z muzyką i stylem, dlatego współpraca z marką Creative stała się naturalną sprawą.

Sensem współpracy jest bezprzewodowy głośnik Muvo Mini. Efektem kolaboracji jest głośnik w białej wersji kolorystycznej. Z kolei grafika widniejąca na sprzęcie, to specjalna wersja przygotowana przez PROSTO.

Marka PROSTO w swojej działalności stawia duży nacisk na jakość swoich produkcji, dlatego Muvo Mini broni się zarówno specjalnym wyglądem, jak i funkcjonalnością i parametrami.

Ten niewielki, bezprzewodowy głośnik jest odporny na warunki atmosferyczne zgodnie ze standardem IP66. Kompaktowy Muvo Mini po naładowaniu działa aż do 10h, dlatego swobodnie możemy cieszyć się muzyką Wytwórni PROSTO przez długi czas. To rzeczywiście najgłośniejsza kolaboracja roku, ponieważ ten niewielki sprzęt zaskakuje swoją mocą. Muvo Mini PROSTO x Creative oferuje zaskakująco głośny i czysty dźwięk z wystarczająco głębokimi basami.
Muvo Mini w kolaboracji PROSTO x Creative jest w cenie 229 PLN
Więcej informacji na:

www.instagram.com/creativepolska

www.instagram.com/prostowear

www.instagram.com/prostolabel

Źródło: informacja prasowa