Creative Woof – idealny prezent na Dzień Dziecka

Zagadka, co ma jednocześnie: masę: 255g, wymiary: 65 x 74 x 74 mm, głośny dźwięk i głębokie basy? To oznacza, że mamy do czynienia z kolumną marki Creative, która jest na wyciągnięcie naszych dłoni za niewielką cenę, na prezent lub dla nas samych.
To już oczywiste, że świat kolumn bezprzewodowych jest niezmiernie popularny. Producenci starają się spełnić jednocześnie wszystkie nasze wymagania. Z myślą o codziennym użytkowaniu, w każdym, wymarzonym sobie przez nas miejscu, powstała mini kolumna Craetive Woof.

To sprzęt w pełni mobilny, ponieważ połączymy urządzenie audio za pomocą Bluetooth, ciesząc się tym samym z muzyki bezprzewodowo. Mobilność podkreśla bateria, która po jednym naładowaniu daje nam spokój do ponad 6 godzin pracy mikro kolumny Woof. Jednak, analogowe urządzenie audio, również możesz podłączyć do wejścia audio głośnika Creative Woof, za pomocą znajdującego się w zestawie kabla 3,5 mm Aux-in.

Mikro gabaryty sprawiają, że na pierwszy rzut oka nie podchodzimy do Woof z pełnym zaufaniem, jednak po wypróbowaniu zapewnia najlepszą wśród głośników tych rozmiarów, głośność i jakość basów.

Będąc podłączonym do smartfona, może się okazać, że błoga przyjemność słuchania ulubionej muzyki, zostanie przerwana przez mniej lub bardziej mile widziany telefon. Wbudowany mikrofon, pozwoli na inteligentne przełączanie pomiędzy rozmową telefoniczną, a muzyką i powrót do trybu odtwarzania muzyki po zakończeniu konwersacji.

Zbliża się dzień dziecka, a to czas kiedy szukamy prezentów dla naszych pociech, które nie zostaną odstawione bezużytecznie na półkę w pokoju. Mini kolumna Creative Woof to sprzęt, z którym nie można się nudzić. Może się stać codziennym towarzyszem twojego dziecka, podczas zabaw na świeżym powietrzu, czy rodzinnych wyjazdów. Ty tworzysz plalistę, Woof daje muzykę.

Cena mini kolumny Creative Woof to: 139 PLN

Więcej szczegółów na: www.instagram.com/creativepolska

Źródło: Informacja prasowa