Creative Sound BlasterX Kratos S5 – zestaw głośników 2.1 premium z dźwiękiem przestrzennym 7.1 i podświetleniem wchodzą do sprzedaży.

Sound BlasterX Kratos S5 to obecnie najwyższy model głośników 2.1. w ofercie Creative dla graczy z profesjonalnej serii BlasterX. Od najlepszych cech, takich jak wysokiej jakości dźwięk o częstotliwości próbkowania 24 bity/96 kHz, specjalnie dostrojone przetworniki i komory akustyczne wykonane z drewna dobrej klasy, po w pełni dostosowywalne profile audio z dźwiękiem przestrzennym 7.1 i programowalnym systemem oświetlenia Aurora Reactive—każdy aspekt został opracowany z myślą o zapewnieniu najlepszego brzmienia w grach, filmach i muzyce na Twojej konsoli lub platformie do gier.

Uatrakcyjnij rozgrywkę dzięki systemowi Aurora Reactive
System Aurora Reactive pozwala dostosować kolor oświetlenia LED do Twojej gry — dostępna jest paleta 16 milionów kolorów. Wybierz jedno z 6 gotowych ustawień albo ustaw własne kolory, by pasowały do pozostałych urządzeń peryferyjnych z obsługą RGB. Możesz też zintegrować głośniki z innymi produktami wykorzystującymi system Aurora R Reactive.

Najlepszy w swojej klasie system 2.1
Obudowa wykonana w całości z drewna dla lepszego tłumienia rezonansu zapewnia pełniejszy, cieplejszy i bardziej naturalny dźwięk niż obudowy z plastiku. Szerokopasmowe głośniki satelitarne zapewniają większą głośność, oferując dźwięk o przejrzystej górze i selektywnym środku. Specjalnie dostosowany subwoofer typu down-firing z otworem bass-reflex zapewnia głęboki dynamiczny bas bez zniekształceń, idealny do gier, filmów oraz muzyki z dużą ilością niskich tonów.

driver_white

Precyzja i moc systemu audio podłączanego przez USB i oferującego dźwięk o częstotliwości 24-bity/96 kHz
Podłączany przez port USB system Kratos S5 oferuje dźwięk o częstotliwości próbkowania 24-bity/96 kHz, zapewniając niespotykanie dobre brzmienie na komputerach PC i Mac. Możesz też podłączyć system do innych odtwarzaczy multimedialnych, używając kabla analogowego.

BlasterX Acoustic Engine Pro
Poznaj nowy poziom realizmu audio dzięki wirtualnemu dźwiękowi przestrzennemu 7.1, szerszemu spektrum dźwięków i podbiciu basów — wszystko to przy użyciu dostępnego na komputery PC oprogramowaniu BlasterX Acoustic Engine Pro, które można w pełni dostosować do własnych potrzeb.

software_white

Poznaj nowy wymiar rozrywki
Użyj podwójnego adaptera RCA, by podłączyć głośniki do telewizora LCD lub odtwarzacza DVD i cieszyć się świetnym dźwiękiem.

Sterowanie Dźwiękiem Na Wyciągnięcie Ręki
Wygodnie steruj poziomem głośności dzięki łatwo dostępnemu panelowi sterowania. Panel umożliwia też wygodne podłączenie słuchawek i mikrofonu.
Oświetlenie Aurora Reactive można w pełni dostosować do rodzaju muzyki lub gry, gdy system Kratos S5 jest podłączony przez USB.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT PRODUKTU
DANE TECHNICZNE
Konfiguracja systemu
System 2.1
Wymiary (W x S x G)
Głośniki satelitarne: 198.5 x 118 x 120 mm, Subwoofer: 306 x 220 x 260 mm
Waga
Subwoofer: 3.4kg, Satellite: 0.8kg x 2
Typ złącza
USB, Analog
Kolor
Czarny

WYMAGANIA SYSTEMOWE
Windows
Procesor Intel® Core™2 Duo lub odpowiadający mu procesor AMD® (zalecana prędkość 2,8 GHz lub wyższa)
Płyta główna Intel, AMD lub inna w pełni zgodna
System operacyjny Microsoft® Windows® 10 64-bitowy, Windows 10 32-bitowy, Microsoft® Windows 8.1/8.0 32/64-bitowy, Windows 7 32/64-bitowy
1 GB pamięci RAM
>600 MB wolnego miejsca na dysku

Macintosh
Komputer Macintosh z systemem Mac OS X 10.6.8 lub nowszym
1 GB pamięci RAM
>600 MB wolnego miejsca na dysku
Wolny port USB 2.0
POBIERZ STEROWNIKI
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
2 głośniki satelitarne Sound BlasterX Kratos S5
1 subwoofer Sound BlasterX Kratos S5 z przewodowym panelem sterowania poziomem głośności
1 kabel micro USB (1,8 m)
1 kabel zasilający
1 gwarancja i ulotka dotycząca pomocy technicznej
1 przewodnik Szybki start
1 ulotka dotycząca bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów

GWARANCJA
2 lata na sprzęt

Ceny i dostępność
Sound BlasterX Kratos S5 będzie dostępny rynku polskim w cenie 699 zł.
Więcej informacji na BlasterX.com.

Źródło: informacja prasowa.