Creative Sound Blaster JAM – ultralekki zestaw słuchawkowy, niezawodny w treningach sportowych.

Aktywność fizyczna jest dla wielu z nas, zarówno codzienną przyjemnością, jak i obowiązkiem. Z kolei muzyka towarzysząca podczas treningów to element, który może nam pomóc w zdobyciu oczekiwanych efektów.

Creative Sound Blaster JAM to ultra lekkie, bezprzewodowych słuchawki, które świetnie się sprawdzają zarówno na mieście, jak i podczas uprawiania sportu. Zestaw słuchawkowy Sound Blaster JAM wyposażony jest w technologie Bluetooth 4.1 i NFC (Near Field Communication), umożliwiającą łatwe parowanie i odtwarzanie. Często bezprzewodowe słuchawki tracą na mocy i jakości dźwięku wraz z momentem wyczerpywania pracy akumulatora. W tym wypadku zestaw zapewnia do 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania bez kompromisów i utraty jakości dźwięku.

Podczas biegania lub innych ćwiczeń niedopuszczalne jest zaplątywanie się w kabel, niewygodne szukanie panelu sterowania czy zbyt luźne słuchawki spadające z głowy. Jest to istotne również dlatego, że muzyka wpływa na samopoczucie i poziom pobudzenia człowieka. Ponadto może mieć znaczący wpływ na podniesienie jakości wykonania i odczuwanej po treningu satysfakcji. Sound Blaster FREE to nie tylko wygoda w korzystaniu, to także design. Piankowe poduszki nauszne sprawiają, że muzyki można słuchać komfortowo przez cały dzień, a równocześnie są one płaskie, więc wyglądamy w nich naturalnie.

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sound Blaster JAM, spełnia wyżej wymienione wymogi. Posiada bardzo prosty w użyciu panel sterowania, który opanujemy za pomocą jednej ręki. Gdy w trakcie słuchania muzyki, konieczne jest odebranie połączenia, wystarczy jedno wciśnięcie przycisku na słuchawkach, aby rozpocząć rozmowę. Wciskając ponownie, wrócimy do słuchania muzyki od miejsca, gdzie została ona zatrzymana. Krystalicznie czyste rozmowy głosowe są możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości mikrofonu wielokierunkowego. Słuchawki marki Creative, dają więcej i więcej, bowiem możemy zwiększyć moc muzyki, za pomocą jednego przycisku wzmocnienia basów. Sound Blaster JAM został wyposażony w wysokiej jakości przetworniki z magnesami neodymowymi, które zapewniają czysty i dynamiczny dźwięk, bez zbędnych kabli. Do tego wszystkiego dochodzi komfort samego noszenia zestawu słuchawkowego. Ultra lekki, świetnie dopasowuje się do kształtu głowy, trzymając się stabilnie.
Zestaw słuchawkowy Sound Blaster JAM, to idealny kompan podczas treningu, odpoczynku czy regeneracji.

Cena zestawu słuchawkowego Creative Sound Blaster JAM to 189PLN
Więcej informacji: www.instagram.com/creativepolska

Źródło: Informacja prasowa