Creative pokaże nadchodzące premiery głośników „Smart Home” oraz inne ekscytujące produkty podczas targów CES 2018

Creative Technology Ltd poinformowało, że podczas CES 2018 zaprezentuje nadchodzące i nowo wprowadzane produkty. Zobaczymy więc głośniki takie jak Creative Nova, Creative Muvo Genie oraz Creative Halo Genie, które współpracują z technologią Alexa. Wizytówką będą również nowo wprowadzone douszne słuchawki Creative Aurvana Trio, a także karta dźwiękowa Sound BlasterX AE-5, która została wyróżniona w takich kategoriach jak „komponenty i sprzęt komputerowy” oraz „akcesoria komputerowe” w CES 2018 Nagrody Innowacji.

Najważniejsze informacje o produktach, które pojawią się na CES 2018

• Zapowiedź: Creative Nova – przenośny, wielofunkcyjny głośnik WiFi
Creative Nova stanowi bramę do świata zmysłowych inspiracji, który jest kluczem do znalezienia i utrzymania równowagi ciała i dobrego samopoczucia. Creative Nova to pierwsze na świecie urządzenie integrujące całą gamę światła i dźwięku spa. Potężny, pięciokanałowy, dwuwibracyjny system głośnomówiący WiFi / Bluetooth® o wysokiej wydajności w przenośnej eleganckiej obudowie, która doskonale pasuje do każdego miejsca do życia w domu, a także na zewnątrz. Sprzęt obejmuje również możliwość korzystania z asystenta głosowego obsługującego Amazon® Alexa z rozpoznawaniem głosu w dalekim polu.

• Zapowiedź: Creative Muvo Genie – przenośny, wodoodporny głośnik Bluetooth
Całkowicie nowy Creative Muvo Genie – teraz z obsługą Amazon Alexa. Kompaktowy Muvo Genie, wyposażony w wodoodporną obudowę zewnętrzną, pozwala cieszyć się muzyką podczas wszystkich przygód. Wystarczająco mały, aby zmieścił się w każdej torebce. Użytkownicy mogą odtwarzać swoją muzykę głośno w dowolnym miejscu, w deszczową pogodę lub nawet podczas najdzikszej imprezy na basenie lub na uboczu. A teraz dzięki obsłudze Alexa Muvo Genie, gdy głośnik jest połączony z Bluetooth za pomocą telefonu, użytkownicy będą mogli również uzyskać dostęp do całego świata treści, usług i inteligentnych elementów sterujących tylko za pomocą głosu!

• Zapowiedź: Creative Halo Genie – mały, przenośny głośnik Bluetooth z podświetleniem
Creative Halo Genie to 16-milionowy pokaz świetlny w głośniku Bluetooth wyposażony w możliwość korzystania z technologii Amazon Alexa. Oznacza to, że na szczycie niesamowitego doświadczenia z dźwiękiem i oświetleniem, Halo Genie zapewni użytkownikom dostęp do całego wszechświata zawartości muzyki online, usług i inteligentnych elementów sterowania w domu za pomocą głosu po podłączeniu do telefonu przez Bluetooth! Wewnątrz Halo Genie znajdziemy dwa pełnozakresowe przetworniki zamontowane w dużej komorze refleksyjnej, a wraz z pasywnym głośnikiem niskotonowym, który zapewnia zaskakująco głośny dźwięk z ulepszonym basem.

Product07-AurvanaTrio

• Nowość: Creative Aurvana Trio – audiofilskie słuchawki douszne
Aurvana Trio wyposażono w potrójny przetwornik – dwie zrównoważone armatury składające się z głośnika wysokotonowego i przetwornika średniego zasięgu zapewniają szczegółowe odtwarzanie wysokich częstotliwości i naturalny wokal, a dynamiczny 10-milimetrowy przetwornik Bio-celulozy pompuje dokładne i potężne basy. Ta unikalna hybrydowa konstrukcja zapewnia optymalny rozmiar i dokładną wydajność dźwięku, która nie jest reprodukowana w konwencjonalnych słuchawkach. W połączeniu z doświadczeniem audio firmy Creative, Aurvana Trio może zapewnić niesamowitą klarowność w szerszym spektrum, niezależnie od wysokich tonów, wokalu lub basu – co daje zapierającą dech w piersi dokładność i szczegółowość sceny dźwiękowej.

• CES 2018: Sound BlasterX AE-5 – audiofilski DAC dla graczy z najlepszym na świecie wzmacniaczem słuchawkowym do komputerów PC wyposażonym w pierwszy na świecie kontroler RGB

Lifestyle_01-AE-5

Doceniony zarówno w kategorii „Sprzęt komputerowy i komponenty” jak i w „Akcesoria komputerowe” Sound BlasterX AE-5 jest DAC-em stworzonym do dostarczania najwyższej jakości dźwięku z pełną mocą 122 dB 32-bit/384kHz ESS Sabre. Jest to pierwszy tego typu produkt wyposażony w Xamp, specjalnie zaprojektowany 600Ω sprzęt w konstrukcji z potrójnym wzmacniaczem, który indywidualnie wzmacnia każdy kanał audio w celu zapewnienia nieskazitelnego, bezkompromisowego dźwięku w czułych i studyjnych słuchawkach od 16 Ω do 600 Ω. AE-5 to także pierwsza karta dźwiękowa z wbudowanym kontrolerem RGB z w pełni konfigurowalnym systemem oświetlenia reaktywnego Aurora, aby gracze mogli elastycznie budować swoje wymarzone urządzenie do gier – działa nawet z zestawem SDK Aurora Reactive, który umożliwia programistom dowolne dostosowanie, animacji i synchronizacji oświetlenia z innymi produktami Sound BlasterX.

Źródło: informacja prasowa.