Creative Live! Audio A3 Zewnętrzny interfejs USB dla muzyków streamerów i twórców treści audio

Producent, wychodząc naprzeciw twórcom treści audio, muzykom, streamerom, podcasterom i innym użytkownikom potrzebującym dobrego audio do nagrywania i odtwarzania, stworzył nową konstrukcję interfejsu audio, który potrafi przetworzyć dźwięk w wysokiej rozdzielczości 24 bit/96 kHz. Standardowo interfejs wyposażono w nagrywanie i odtwarzanie w wysokiej jakości, wszechstronne połączenia we/wy, wbudowaną kontrolę poziomów dźwięku i bezpośredni monitoring bez opóźnień. Creative Live! Audio A3 to narzędzie dla osób poszukujących profesjonalnej jakości dźwięku.

Oprócz odtwarzania i nagrywania w wysokiej rozdzielczości na pokładzie Creative Live! Audio A3 znajduje się czterokanałowy mikser audio. Jeden z kanałów został stworzony i dedykowany podróżującym, nagrywającym swój materiał przy pomocy urządzeń mobilnych. Umożliwia to płynne miksowanie dźwięku na żywo bezpośrednio do smartfona. Interfejs wyposażono w zbalansowane wyjścia stereo z kontrolą poziomów, w dwa gniazda słuchawkowe, każde z indywidualną regulacją głośności, podwójne gniazdo combo ze wbudowanym przedwzmacniaczem mikrofonowym i przełącznikiem Hi-Z, zapewniając bezproblemową kompatybilność z mikrofonami, urządzeniami liniowymi i instrumentami. Integracja zbalansowanych wyjść stereo eliminuje typowe problemy, takie jak zakłócenia elektromagnetyczne, zapewniając lepszą jakość dźwięku.

Dzięki Creative Live! Audio A3, użytkownicy mogą cieszyć się kompleksową kontrolą dźwięku, indywidualnej regulacji głośności wyjściowej i wejściowej, uzupełnionej łatwymi w obsłudze wskaźnikami, dzięki którym ustawienia dźwięku są proste i intuicyjne. Co więcej, bezpośrednie monitorowanie bez opóźnień zapewnia natychmiastową informację zwrotną o dźwięku, co jest wyjątkową funkcją, która trafi w gusta  streamerów i muzyków nadających na żywo.

Dzięki nagrywaniu w wysokiej rozdzielczości, bezproblemowej integracji z dźwiękiem mobilnym i intuicyjnemu sterowaniu, Creative Live! Audio A3 to najlepsze rozwiązanie audio dla streamerów, twórców treści i muzyków, którzy chcą przenieść swoje rzemiosło na wyższy poziom.

Ceny i dostępność:

Creative Live! Audio A3 kosztuje 599 zł i jest dostępny w sklepie internetowym Creative.

Więcej informacji na temat Creative Live! Audio A3 można znaleźć na stronie creative.com/ LiveAudioA3 

Dane Techniczne:

Interfejs USB

• Zasilanie/dane USB-C

Wejście

• 2 x XLR/¼” Combo (mikrofon/linia/instrument)

• 1 x TRRS 3,5 mm (1/8”) mobilne wejście/wyjście stereo

Wyjście

• 2 x wyjście słuchawkowe ¼”.

• 1 x ¼” zbalansowane/niezbalansowane wyjście stereo

Obsługiwane nagrywanie i odtwarzanie*

• Odtwarzanie — 16/24 bity, 44,1 kHz, 48,0 kHz, 96,0 kHz

• Nagrywanie — 24 bity, 44,1 kHz, 48,0 kHz, 96,0 kHz

Pasmo przenoszenia

• 20 – 45 000 Hz

Wzmocnienie mikrofonu

• Do 50 dB

Zakres dynamiki

• > 90 dB

Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD)

• 0,05%

*Odtwarzanie i nagrywanie muszą być ustawione na tę samą częstotliwość próbkowania. PC musi spełniać minimalne wymagania sprzętowe do pracy na zainstalowanym systemie operacyjnym.

źródło: informacje prasowe