Cooler Master: słuchawki z technologią Bass FX

Słuchawki powinny służyć bardziej do grania czy słuchania muzyki? – przed takim dylematem często stają zwykli użytkownicy. Tymczasem Cooler Master wprowadzając na rynek MasterPulse chce przekonać wszystkich, że można mieć obie te możliwości w jednym produkcie.

Uniwersalność MasterPulse to efekt zastosowania technologii Bass FX, umożliwiającej wybór jednego z dwóch trybów dźwięku. Przy słuchaniu muzyki lepiej ustawić tony na niskie. Jeśli jednak użytkownik postanowi pokazać swoją wyższość na wirtualnym polu walki, wtedy może wyłączyć basy, by lepiej słyszeć kroki zbliżającego się przeciwnika.

Oprogramowanie? Można łatwiej!

Ustawienia basów w MasterPulse dokonuje się nie poprzez oprogramowanie, jak to bywa w przypadku większości słuchawek, ale z poziomu samego sprzętu. Wystarczy zdjąć lub założyć na urządzenie magnetyczne muszle słuchawkowe.

Master_Plulse_Over_Ear_BXF_7

Z myślą o jakości

Słuchawki MasterPulse działają w systemie stereo. Odpowiednią jakość dźwięku w przypadku produktu Cooler Mastera mają zapewnić duże przetworniki o rozmiarze 44 mm. Dodatkowo powłoka otaczająca głośniki została dobrana z myślą o polepszeniu brzmienia basów.

Na wielogodzinne sesje

Prócz dobrego brzmienia, słuchawki powinny być też wygodne. MasterPulse posiada aluminiowy pałąk i elastyczną opaskę, do tego dochodzi teżpięć różnych nauszników do wyboru: wszystko po to, by użytkownik dostosował sprzęt do własnych potrzeb. Ułatwić użytkowanie sprzętu mają także nieplączący się kabel, chowany mikrofon czy pilot do sterowania.

Pierwsze z wielu

Warto zaznaczyć, iż MasterPulse to pierwszy produkt z nowej serii Cooler Mastera, w której skład wkrótce wejdą MasterPulse Pro z systemem Virtual 7.1, a także MasterPulse Maker – bezprzewodowe słuchawki z podświetleniem RGB.

Słuchawki nauszne MasterPulse kosztują około 329 zł.

Cechy produktu:

– System: stereo

– Wielkość przetwornika: 44 mm

– Technologia: Bass FX

– Mikrofon: tak

– Pilot do sterowania: tak

– Złącze: 3.5” jack + adapter

Źródło: Informacja prasowa.