CM Storm: podświetlany zestaw dla gracza

Impakt, czołowy dystrybutor akcesoriów gamingowych wprowadził na polski rynek zestaw dla graczy marki CM Storm. Składający się z klawiatury i myszki – Devastator oferuje graczom doskonałą kombinację wygody, trwałości i precyzji.

Mysz CM Storm M2SK została wyposażona w precyzyjny sensor optyczny oraz przycisk DPI umożliwiający zmianę rozdzielczości (800/1600/2000) „w locie”. Dzięki temu gracz może szybko zareagować i włączając tryb precyzyjny oddać celne strzały z broni snajperskiej. Ergonomiczna konstrukcja myszy, daje odczucie komfortu nawet podczas wielogodzinnych sesji gamingowych. Dzięki funkcjonalnemu scrollowi, operacja zmiany broni czy przewijanie wielostronicowych dokumentów jest łatwe i przyjemne. Solidne, gumowe podkładki po obu stronach scrolla dodatkowo zapewniają precyzję i stabilność działania.

SGB-3011-KKMF1-xx_Main
Drugą część zestawu stanowi ergonomiczna klawiatura MB24 o niskim profilu klawiszy. Wyposażona w specjalnie zaprojektowaną membranę o podwyższonej żywotności, zapewnia cichą pracę i wysoki komfort użytkowania. Dzięki laserowej technologii grawerowania klawiszy, napisy są niezwykle trwałe i odporne na ścieranie. Anty-poślizgowe podkładki gwarantują, że klawiatura pozostanie na miejscu nawet podczas najbardziej emocjonujących momentów gry.
MB24 wyróżnia się dodatkowymi klawiszami multimedialnymi, które oferują natychmiastowy dostęp do żądanych funkcji. Jeśli należysz do graczy, którym często zdarza się grać do późnych godzin nocnych, to podświetlenie będzie dla Ciebie wprost wymarzonym rozwiązaniem. Delikatne LED-owe światło pozwoli z większą precyzją trafiać w klawisze nawet w zupełnej ciemności, dzięki czemu z łatwością przejdziesz kolejne etapy gry. Aby wyłączyć podświetlenie wystarczy jeden ruch przełącznika.
Zestaw można nabyć za kwotę ok 129 zł.

Cechy produktu:
Mysz MS2K:
– Ergonomiczna i solidna budowa
– 3 tryby DPI: 800-1600-2000 DPI
– Precyzyjna rolka
– Gumowane boki obudowy zapewnią pewny chwyt i stabilność
– Sensor optyczny
– Podświetlenie LED
– Waga: 128g

Klawiatura MB24:
– Posiada specjalnie zaprojektowaną membranę o podwyższonej żywotności
– Ergonomiczna i płaska konstrukcja dla większej wygody
– Laserowo grawerowane napisy na klawiszach
– Anty-poślizgowe podkładki na spodniej stronie zapobiegną przemieszczaniu się klawiatury po podłożu
– Dedykowane klawisze multimedialne
– Niebieskie podświetlenie z możliwością włączenia/wyłączenia
– Typ: membrana o podwyższonej żywotności
– Dostępne modele z podświetleniem: niebieskim, zielonym, czerwonym
– Połączenie USB
– Przyciski multimedialne
– Wymiary: 449,7×148,4×35,6mm
– Waga: 898g

Źródło: Informacja prasowa.