Clingo z pomocą kierowcom

Podczas jazdy samochodem często zdarza się, że mimo wszystko trzeba skorzystać z telefonu. Chcąc wyjąć go z kieszeni zmuszeni jesteśmy zmienić pozycję, co może stworzyć niebezpieczeństwo na drodze. Położenie telefonu na siedzeniu obok też nie jest dobrym pomysłem, bo przy każdym gwałtownym skręcie wpada on pod siedzenia. Warto zatem rozważyć zakup uchwytu samochodowego.

Tu z pomocą kierowcy przychodzi firma Clingo, która w swej ofercie posiada uniwersalny żelowy uchwyt samochodowy. Dzięki zamocowaniu uchwytu na lusterku wstecznym, mamy możliwość spojrzenia na telefon bez odwracania uwagi od jezdni. W ten oto wygodny sposób możemy bezpieczne podróżować i jednocześnie odczytywać informacje np. z nawigacji zainstalowanej w smartfonie.

hanger with phone

Powierzchnię roboczą uchwytu wyposażono w opatentowaną technologię „Stick To It”, umożliwiającą przymocowanie telefonu, nawigacji i innych podobnych urządzeń bez żadnych dodatkowych zatrzasków. Wystarczy lekko docisnąć urządzenie do żelowej warstwy i voila – gotowe.

Przed wprowadzeniem na rynek produkty Clingo przeszły wyjątkowo restrykcyjne testy. Żelową warstwę umyto 3300 razy, trzymaną ją 9 dni w zbiorniku wodnym i testowano w temperaturze od -24 do +93 stopni Celsjusza. Rezultat? Produkt nie stracił żadnej ze swoich właściwości. Zatem gdy ulegnie zabrudzeniu, można myć go bez obaw.

 

Cena detaliczna produktu sugerowana przez dystrybutora – Impakt, wynosi 25 zł.

Zobacz wideo jak działa uchwyt Clingo

Cechy produktu:

– Uniwersalny uchwyt samochodowy do telefonu, nawigacji i innych podobnych urządzeń

– Opatentowana technologia Stick To It pozwalająca przykleić dowolne urządzenie do uchwytu

– Po odklejeniu nie zostawia śladów na urządzeniu, urządzenie nie klei się

– W przypadku utraty przyczepności wystarczy przemyć wodą lub wodą z mydłem

– Non-toxic – nie zawiera materiałów szkodliwych (substancji toksycznych)

Źródło: Informacja prasowa.