Cisco Webex Meetings już dostępne na flagowych smartfonach Samsung Galaxy

Nowe integracje Cisco i Samsung obejmuje m.in. funkcję Mobile Camera Share w smartfonach z serii Galaxy S23 i optymalizację doświadczeń użytkowników smartfonów Galaxy Z Fold4

Warszawa, 6 marca 2023 – Cisco ogłosiło współpracę z Samsung wokół środowiska do współpracy Webex. Zespoły pracujące hybrydowo już dziś mogą osiągnąć więcej korzyści z wirtualnych spotkań i rozmów dzięki aplikacji Webex w smartfonach z serii Galaxy S23 i Galaxy Z Fold4.

W erze pracy hybrydowej, zespoły muszą być produktywne zawsze i wszędzie. Właśnie dlatego potrzebna jest możliwość wyboru i technologia przystosowana do potrzeb pracowników. Muszą oni bez przeszkód osiągnąć maksimum korzyści ze wspólnych działań, dzięki lepiej dopasowanym aplikacjom mobilnym.

Bezpieczna praca z dowolnego miejsca na współdzielonych materiałach wideo dzięki Mobile Camera Share

Rozwiązanie Mobile Camera Share jako pierwsze w branży łączy możliwości Webexa z funkcjami przechwytywania, powiększania i stabilizacji wideo w urządzeniach Samsung. Dzięki funkcji Mobile Camera Share, użytkownicy smartfonów Samsung w trakcie spotkań w aplikacji Webex mogą udostępniać obraz z kamery, a reszta zespołu może notować na prezentowanych materiałach i dzielić się pomysłami.

Nawet dla korzystających z Webex w drodze, Mobile Camera Share pozwala przedstawicielom każdej branży pracować w nowy, nieograniczony sposób. Użytkownicy mogą pisać, rysować i dodawać kształty na udostępnionym materiale wideo, aby w czasie rzeczywistym śledzić postępy w pracy z klientami, zamiast polegać na statycznych obrazach lub zrzutach ekranu. Lekarze mogą prowadzić wirtualne konsultacje w jeszcze bardziej interaktywny sposób, zaznaczając najważniejsze fragmenty zdjęć rentgenowskich wyświetlanych w celu postawienia diagnozy – wszystko to pośrednictwem bezpiecznego połączenia wideo.

Najnowsze rozwiązania Webex na urządzeniach Samsung znajdą zastosowanie nie tylko w medycynie – Mobile Camera Share to pomocne narzędzie do przeprowadzania interaktywnych i wciągających dyskusji. Na przykład, wykorzystanie interaktywnego wideo na żywo do zademonstrowania funkcjonalności prezentowanego produktu pomaga podkreślić jego wartość i zaprezentować jego zastosowanie w czasie rzeczywistym.

Maksymalna produktywność dzięki elastycznym ekranom firmy Samsung

Webex Meetings umożliwia teraz również bezpieczną i elastyczną hybrydową współpracę roboczą zoptymalizowaną pod kątem najlepszego doświadczenia na smartfonach Samsung Galaxy Z Fold4.

Możliwe jest oglądanie do dwunastu osób na jednym ekranie w trybie tabletu lub podział pracy po złożeniu w celu uzyskania maksimum wielozadaniowości. Elastyczność rozwiązań daje pracownikom dowolność i eliminuje potrzebę korzystania z wielu urządzeń jednocześnie.

Dzięki zaawansowanym możliwościom Webex Meetings w zakresie udostępniania, funkcji picture-in-picture oraz whiteboarding w połączeniu z mocą interaktywnych możliwości urządzeń Samsung, użytkownicy mogą elastycznie pracować nawet podczas podróży.

 

 

Źródło: Informacje prasowe