Brother: nowe urządzenia laserowe oferujące niski koszt eksploatacji

Firma Brother zaprezentowała dwa nowe monochromatyczne produkty laserowe: drukarkę HL-1222WE oraz urządzenie wielofunkcyjne DCP–1622WE. Modele wyróżniają się niskimi kosztami druku – obsługują wydajne tonery Brother, które dostępne są w przystępnej cenie. Charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, wygodną obsługą, eleganckim designem i wbudowaną siecią bezprzewodową.

Nowe urządzenia laserowe Brother skierowane są do użytkowników domowych i małych przedsiębiorstw. Model DCP-1622WE oferuje funkcje druku, skanowania i kopiowania, a HL-1222WE jest drukarką jednofunkcyjną. Oba urządzenia drukują z prędkością wynoszącą do 20 stron na minutę, a pierwszy wydruk gotowy jest w czasie 10 sekund.

HL-1222WE

Modele obsługują wydajne tonery, które umożliwiają wydrukowanie do 1500 stron. Zastosowanie tego typu rozwiązania pozwala na zachowanie niskich kosztów druku. Urządzenia charakteryzują się łatwą instalacją i intuicyjną obsługą – DCP-1622WE jest wyposażony w dwuwierszowy wyświetlacz, a drukarka HL-1222WE w panel kontrolny LED oraz technologię zapobiegającą zacięciom arkuszy. Każde z nich wyposażone jest w podajnik papieru o pojemności 150 arkuszy. Urządzenia działają w sieciach bezprzewodowych 802.11b/g/n i oferują 32 MB wbudowanej pamięci oraz szybkie interfejsy USB 2.0.

Brother DCP–1622WE i HL-1222WE obsługują aplikację Brother iPrint&Scan, która umożliwia bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone. DCP-1622WE pozwala przy tym na skanowanie do obrazu, plików, wiadomości e-mail oraz usługi SharePoint.

Laserowe urządzenia Brother DCP–1622WE i HL-1222WE są kompatybilne z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR. Oba modele posiadają 3-letnią gwarancję. Więcej szczegółów na www.brother.pl.

Źródło: Informacja prasowa.