Bluboo Picasso – elegancki smartfon za 399 zł

Bluboo Picasso to smartfon, o którym było głośno jeszcze przed premierą. Głównie za sprawą bardzo niskiej ceny, połączonej z atrakcyjnym designem oraz dobrą specyfikacją techniczną. Począwszy od kwietnia, dzięki firmie CK MEDIATOR, Bluboo Picasso jest dostępny w polskich sklepach, w sugerowanej cenie detalicznej na poziomie 399 zł brutto. Może zatem zainteresować osoby szukające solidnego telefonu w kwocie, która nie zrujnuje kieszeni.

Bluubo Picasso to smartfon obsługujący dwie karty SIM, którego sercem jest czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580A, taktowany zegarem 1,3 GHz, wspierany przez 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Pamięć można w łatwy sposób rozszerzyć za pomocą karty microSD. Szerokie kąty widzenia – nawet do 170 stopni – gwarantuje 5-calowy wyświetlacz, o rozdzielczości HD 1280×720 pikseli, wykonany w technologii IPS.

Amatorzy smartfonowej fotografii mają do dyspozycji dwie 8-megapikselowe kamery. Główna, umieszczona z tyłu, jest wspierana przez podwójną, a przednia przez pojedynczą diodę LED. Za czas pracy Bluboo Picasso odpowiada wymienna bateria o pojemności 2500 mAh. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 5.1 Lollipop, który będzie można zaktualizować do wersji 6.0 Marshmallow. Jego wymiary to 142×70 x8,2 mm, a waga jest równa 152 gramom.

Smukła obudowa modelu Picasso została wykonana między innymi ze szczotkowanego aluminium oraz poliwęglanów. Całość została utrzymana w minimalistycznej stylistyce, a tylna ścianka nawiązuje do struktury diamentu. Zainteresowani zakupem mogą wybierać spośród wielu wersji kolorystycznych, które współgrają z interfejsami, przygotowanymi przez producenta. W polskiej dystrybucji początkowo dostępny będzie kolor biały, granatowo-czarny oraz złoty.

preview_bluboo_picasso_hand

Sugerowana cena detaliczna Bluboo Picasso wynosi 399 PLN brutto. Podobnie jak wszystkie inne smartfony dystrybuowane przez CK MEDIATOR, także Bluboo Picasso jest objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie kraju. Aby być pewnym, że produkt pochodzi z oficjalnej dystrybucji i posiada pełne wsparcie w Polsce, należy zwrócić uwagę na hologram CK MEDIATOR, na opakowaniu.

Źródło: Informacja prasowa