Binance w nowej kampanii promocyjnej chce rozdać użytkownikom 2 mln USD

Ruszyła kampania „Krypto jest lepsze z Binance”

Binance, największa na świecie giełda kryptowalut i ekosystem blockchain, rozpoczęła nowa kampanię promocyjną o nazwie „Krypto jest lepsze z Binance”. W ramach kampanii zostanie zaprezentowanych dziesięć historii użytkowników Binance z całego świata, którzy wykorzystali platfrormę i kryptowaluty, aby poprawić jakość swojego życia. Częścią kampanii są także dwa konkursy, w których łączna wartość nagród wynosi ponad 2 miliony USD.

„Te historie reprezentują ponad 165 milionów naszych użytkowników na całym świecie, ilustrując, jak przejmują oni kontrolę nad swoimi finansami. Kampania jest częścią naszych wysiłków mających na celu zwrócenie uwagi na przypadki użycia, które pokazują, w jaki sposób produkty i usługi Binance mogą wspierać użytkowników. Miliardy ludzi jeszcze nie odkryły tej przestrzeni, a treści takie, jak zaprezentowane w naszej kampanii, pomagają zwiększyć świadomość korzyści płynących z korzystania z naszej platformy” – wyjaśnia Rachel Conlan, dyrektor ds. marketingu w Binance.

Historie prezentowane w kampanii mają postać krótkich opowieści, w których użytkownicy platformy wyjaśniają, dlaczego ich zdaniem krypto jest lepsze z Binance. Na przykład jedna z historii pokazuje kobietę z Afryki, która wykorzystała kryptowaluty, aby odmienić swoją karierę. Inna historia dotyczy mężczyzny z Azji, który użył kryptowalut, aby zabezpieczyć się przed inflacją. Aktualnie dostępne filmy można obejrzeć na tej stronie: https://www.binance.com/pl/events/crypto-is-better.

Ponad 2 miliony USD do wygrania w dodatkowych konkursach

W ramach kampanii „Krypto jest lepsze z Binance” odbywają się także dwa konkursy na handlujących na rynku spot i futures na Binance. W konkursie na rynku spot do zgarnięcia jest nagroda o wartości 110 tys. USD. Konkurs trwa od 30 listopada do 18 grudnia br. Zasady tego konkursy są dostępne tutaj: https://bit.ly/3NvyTM3. Z kolei w konkursie na rynku futures handlujący mają szanse wygrać nagrody o łącznej wartości 2 milionów USD. Rywalizacja w tym konkursie została podzielona na następujące kategorie: 1) konkurs drużynowy, 2) konkurs handlu społecznościowego 3) bitwa botów 4) nagrody powitalne. Konkurs trwa od 27 listopada do 24 grudnia br. Jego szczegółowe zasady zostały opisane tutaj: https://bit.ly/46ByyOl

Dodatkowe informacje o Binance

Binance to wiodący w skali globalnej ekosystem blockchain, a w pakiecie produktów ma m.in. największą na świecie pod względem obrotów giełdę kryptowalut. Platforma Binance, z której korzystają miliony użytkowników, oferuje możliwość handlu kryptowalutami, edukacji, a także dostęp do branżowych danych i badań. Binance prowadzi także rozbudowaną działalność charytatywną, a także inwestuje w rozwiązania zdecentralizowane i infrastrukturalne. Więcej informacji o Binance można znaleźć na stronie: https://www.binance.com.

źródło: informacje prasowe