Binance rusza z drugą edycją Krypto Szkoły w Polsce

Wraca Krypto Szkoła Binance w partnerstwie ze studencką organizacją Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Do zdobycia wiedza o świecie kryptowalut i trochę USDT

Binance rusza z drugą edycją Krypto Szkoły w Polsce

Binance, wiodący ekosystem blockchain i jednocześnie największa na świecie giełda kryptowalut, ruszył z kolejną edycją Krypto Szkoły w Polsce. Jest to inicjatywa skierowana do osób, które chcą zyskać wiedzę na temat świata kryptowalut i blockchain. Partnerem akcji został IKSS, organizacja działającą przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Druga edycja Krypto Szkoły rozpoczęła się 7 listopada i potrwa przez miesiąc. Nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się w tym czasie na Binance i podadzą w tym procesie kod KRYPTOSZKOLA, otrzymają 3 dedykowane zadania dotyczące weryfikacji konta, pierwszej wpłaty oraz pierwszej transakcji na platformie. Wykonanie każdego z tych zadań jest nagradzane przekazaniem użytkownikowi voucheru tokenowego o wartości 3 USDT, czyli łącznie do zdobycia jest 9 USDT.

Dodatkowo użytkownicy zyskują dostęp do 6 darmowych kursów wprowadzających w świat blockchaina i kryptowalut. Ich tematyka obejmuje:

  • Podstawy technologii blockchain
  • Podstawy Krypto
  • Decentralizacja
  • Web 3 i Metawers
  • Podstawy Tradingu
  • Strategie Handlowe i Inwestycyjne  

Po przejściu tych kursów i zdaniu wszystkich quizów każdy użytkownik otrzyma certyfikat NFT, który potwierdza odbycie szkolenia. 

Patronat nad akcją objęła organizacja studencka IKSS, z którą Binance pod koniec października br. zorganizował także warsztaty dot. podstaw rynku kryptowalutowego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Wzięło w nich udział około 185 studentów.

Dodatkowe informacje na temat najnowszej edycji Krypto Szkoły można znaleźć pod adresem: https://www.binance.com/pl/event/CryptoSchool

Poza akcją Krypto Szkoła Binance regularnie prowadzi bezpłatne akcje edukacyjne online jak i offline. Szeroką gamę polskojęzycznych webinarów online można znaleźć na platformie Binance Live, która jest częścią ekosystemu Binance. Ponadto Binance prowadzi też bezpłatne meetupy offline skierowane do obecnych i potencjalnych użytkowników giełdy. Mają one na celu edukację użytkowników na temat świata kryptowalut. Wydarzenia te odbyły się już w KrakowieKatowicachGdańsku oraz Poznaniu.

Dodatkowo Binance, w ramach University Tour, odwiedza uniwersytety na całym świecie, oferując studentom warsztaty na temat podstaw blockchaina i kryptowalut. Każdy z nich jest interaktywny i łączy część wykładową z dedykowanym quizem z nagrodami oraz czasem na networking i zadawanie dodatkowych pytań.

Dodatkowe informacje o Binance 

Binance to wiodący w skali globalnej ekosystem blockchain, a w pakiecie produktów ma m.in. największą na świecie pod względem obrotów giełdę kryptowalut. Platforma Binance, z której korzystają miliony użytkowników, oferuje możliwość handlu kryptowalutami, edukacji, a także dostęp do branżowych danych i badań. Binance prowadzi także rozbudowaną działalność charytatywną, a także inwestuje w rozwiązania zdecentralizowane i infrastrukturalne. Więcej informacji o Binance można znaleźć na stronie: https://www.binance.com.

źródło: informacje prasowe