Bezprzewodowy głośnik Bluetooth od Maxell

MXSP-WP2000 firmy Maxell to bezprzewodowy głośnik, który można podłączyć do cyfrowego źródła dźwięku za pomocą Bluetooth, NFC i kabla 3,5 mm.

W obudowie znalazły się dwa głośniki frontowe, o mocy 7W każdy, które charakteryzują się pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 100Hz a 20kHz oraz impedancją na poziomie 8 omów.

Przedni panel pokryty jest czarną lub szarą (w zależności od wersji kolorystycznej) siatką, która nadaje całości eleganckiego wyglądu. Na górnej ściance znajduje się panel kontrolny z przyciskami służącymi do sterowania. Za ich pomocą można m.in. włączyć/wyłączyć urządzenie, regulować głośność lub wybrać odtwarzany utwór.

Wbudowana technologia Bluetooth 4.0 i bezprzewodowa zdolność parowania NFC, pozwalają na swobodne używanie urządzenia pozbawionego wszelkich krępujących przewodów. Dzięki kompresji audio aptX i AAC, system głośnikowy zapewnia bezstratny i bezprzewodowy streaming sygnału audio.

6_xlrg

Ponadto głośnik jest kompatybilny z urządzeniami wykorzystującymi możliwość bezprzewodowego ładowania Qi. Jeśli wybrane urządzenie nie jest kompatybilne z technologią Qi, istnieje możliwość jego podłączenia za pomocą portu USB znajdującego się w tylnej części głośnika.

W zestawie oprócz głośnika znajduje się również pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego użytkownik może włączyć/wyłączyć urządzenie, wybrać utwór, zmienić głośność, zatrzymać lub wznowić odtwarzaną piosenkę, odebrać połączenie telefoniczne oraz parować urządzenia.

Model objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Sugerowana cena: 599 PLN

Najważniejsze funkcje:

– Funkcja bezprzewodowego ładowania Qi – ładuj bezprzewodowo urządzenia podczas słuchania ulubionej muzyki.

– Technologia parowania Near Field Communication (NFC)

– Kodowanie audio aptX, zapewnia jakość 'przewodowego’ dźwięku.

Specyfikacja:

  • Liczba kanałów: 2.0
  • Łączność: Jack 3.5mm, Bluetooth v4.0, NFC
  • Zasięg Bluetooth: 10m
  • Moc wyjściowa: 2x7W (14W)
  • Częstotliwość: 100Hz-20kHz
  • Impedancja: 8Ω
  • Wymiary produktu: 102x285x101 mm

Źródło: Informacja prasowa.