Bezpieczne elektryczne samobieżne deskorolki od Hama

Hama przedstawia swoją alternatywę dla rowerów, wrotek, rolek i motocykli – samobieżne, elektryczne deskorolki Balance Scooter w dwóch wersjach City i Outdoor Cruiser. Wytrzymały akumulator, systemy zabezpieczające przed przegrzaniem oraz solidne wykonanie z trwałych materiałów wyróżniają je na tle innych, dostępnych na rynku produktów tego typu.

Nowy sposób przemieszczania się

Balance Scooter w dwóch odsłonach – Outdoor Cruiser i City Cruiser jest europejską odpowiedzią na popularne ostatnio elektryczne deskorolki, którymi porusza się za pomocą balansowania ciałem. Opanowanie jazdy zajmuje niecałą godzinę i absolutnie każdy jest w stanie się z nich korzystać, ponieważ wykonane z wytrzymałych materiałów, posiadają maksymalny udźwig do 120 kg. Może także przejechać dystans 15 km (w zależności od terenu, obciążenia oraz stylu jazdy) ze średnią maksymalną prędkością 15-18 km/h. Mniejszy model – City Cruiser przystosowany jest do jazdy po wyrównanym terenie charakterystycznym dla miast, natomiast większy, Outdoor Cruiser z oponami wyposażonymi w dodatkowe bieżniki – w terenie o zróżnicowanym podłożu.

Hama outdoor Cruiser_przód.jpg

Pełne bezpieczeństwo

Producent skupił się przede wszystkim nad aspektami bezpieczeństwa. Podczas jazdy mamy pełną kontrolę nad działaniem urządzenia w postaci ostrzegania o niskim poziomie baterii, co w efekcie automatycznie redukuje prędkość, likwidując tym samym ryzyko upadku przy nagłym zatrzymaniu się rozładowanej deski. Dzięki mocnemu oświetleniu typu LED zachowujemy odpowiednie oświetlenie drogi oraz widoczność nas samych na drodze po zmroku. Malowana proszkowo aluminiowa konstrukcja (wysoka odporność na korozję), aktywny miernik ciepła, kilkustopniowy system ochrony przed przepięciami (szczególnie przy mocniejszych drganiach i w warunkach podwyższonej wilgoci), czujnik odcinający prąd w razie przegrzania urządzenia zapewniają najwyższe bezpieczeństwo użytkowania.

Bateria z ogniwami Panasonic

Cechą szczególną deskorolek Balance Scooter jest kompleksowe zabezpieczenie elektroniki w postaci wyposażenia w akumulator 208,8 Wh z ochroną przed przegrzaniem, wilgocią i wibracjami. Dzięki aktywnemu monitoringowi temperatury oraz wyposażeniu w bezpiecznik chroniący przed zwarciem zyskujemy pewność, że nasza jazda na deskorolce jest bezpieczna. Deskorolka wyposażona jest w baterię litowo-jonową Panasonic o parametrach 36V oraz 5,8 Ah oraz w dwa silniki o mocy 350 W, które ładują się w trzy godziny. Oprogramowanie sterujące z kolei zostało zaprogramowane w Niemczech i zapewnia zrównoważoną interakcję pomiędzy wszystkimi komponentami.

Niemiecka jakość

Utarło się przekonanie, że niemieckie oznacza dobre. Deskorolki Balance Scooter zostały wyprodukowane przy współpracy z firmą Wheelheels, która poszczycić się może kreatywnymi pracownikami wywodzącymi się z wiodących niemieckich uczelni. Montaż również odbywa się w kraju naszych zachodnich sąsiadów. Balance Scooter przechodzi restrykcyjne oraz dokładne kontrole jakości jak i dopuszczony jest do sprzedaży przez bezstronne organy.

Obydwie deskorolki dostępne są w dwóch cenach: za model City Cruiser zapłacimy 1299 zł, a za Outdoor Cruiser 1799 zł. Ten drugi został zresztą wyróżniony Plus X Award przyznawaną produktom o wysokiej jakości, a także pod kątem użyteczności oraz wyszukanego projektu.

Więcej informacji na temat produktów znajduje się na stronie www.hama.pl

Źródło: informacja prasowa.