Asustor: niech twój świat rozbrzmi muzyką

Tysiące legalnie dostępnych piosenek, po które można sięgnąć o każdej porze – tak wygląda współczesny raj, w jakim przyszło żyć wszystkim melomanom. Asustor, chcąc jeszcze bardziej umilić czas fanom muzyki, przygotował aplikację SoundsGood 2.0.

Nowa apka Asustora umożliwia nie tylko odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych. SoundsGood 2.0 współpracuje z technologiami HDMI, SPDIF, Bluetooth i innymi, co oznacza, iż za pośrednictwem NAS-a i aplikacji można odtwarzacz utwory z różnych sprzętów.

Muzyka wprowadza harmonię
Dzięki uproszczonemu interfejsowi, użytkownik może wyszukiwać utwory w łatwy i szybki sposób. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by meloman sam zrobił porządek wśród swoich plików, grupując je według nazwy albumów, wykonawcy, gatunku muzycznego lub folderu, w którym umieścił piosenki.

Co by tu puścić?
Asustor postanowił też zrobić ukłon w stronę osób, które wolą iść na „muzyczny żywioł”. Zamiast więc ciągle przeglądać własny zasób piosenek, użytkownik może zdecydować się posłuchać ostatnio dodanych lub granych utworów, tych najczęściej odtwarzanych lub też zdać się całkowicie na los. Nie mogło również zabraknąć opcji odtwarzania wcześniej utworzonej playlisty.

Podziel się muzyką!
SoundsGood 2.0 ma także kilka funkcji mających stanowić miły dodatek, takich jak możliwość uzyskania informacji o piosence, ściągnięcie i wyświetlenie jej słów lub podzielenie się z innymi, udostępniając ulubione utwory przez Facebooka, Google+ czy Twittera.

Źródło: Informacja prasowa